Domů » Pneumatiky » Hliníkové disky pro novou image vašeho vozu

Hliníkové disky pro novou image vašeho vozu

Zejména pro pány je jejich plechový čtyřkolák citovou záležitostí, náležitě si jej leští, vysávají, pečují o něj a přesně vědí, kolik mají ujetých kilometrů anebo kdy je čeká technická kontrola či výměna oleje. Jenže nová, moderní vozidla se líbí také ženám, protože zvyšují jejich sebevědomí a dámy se v nich cítí minimálně bezpečně a komfortně. Důležitý je ovšem celkový vzhled vozu. Ten mohou velmi rychle a výrazně ovlivnit alu kola. Velké pneumatiky jsou znakem luxusu a větším automobilům přidávají na sportovní image.

disky

Zvolit disky, nebo poklice?

Počátek zimy je ideálním obdobím pro rozhodování, jaké pneumatiky na náročnou zimní sezónu pořídit. Pokud ještě nemáte stávající gumy, které letos obujete, pak je nejvyšší čas zvolit gumy i disky. Pneumatiky mohou být doplněny o alukola na automobily, popřípadě opatřeny jednoduchou a výrazně levnější variantou – poklicemi. V nabídce seženete originální i neoriginální poklice, u nichž je nutné sledovat rozměr, aby pasovaly na váš vůz. Když je ztratíte při rychlejší jízdě, popřípadě nájezdu na překážku, nebude vás ztráta příliš mrzet, protože za pár korun pořídíte okamžitě nové.

Alu kola jsou jiná. Jsou stylová, moderní, nadčasová a ať už máte nový či starší vůz, vždycky bude na hliníkových discích vypadat naprosto úchvatně. Rozhodnete-li se pro pohodlný online nákup alu kol, je nutné si domluvit odbornou montáž v autorizovaném servisu. Jakmile vám disky budou doručeny, pečlivě je zkontrolujte. Důležité je, že nenesou známky mechanického poškození, jsou vhodné na váš vůz a zda odpovídají objednávce. Pokud jsou doručené hliníkové disky poškrábané a nepasují pro vaše auto, jednoduše je vraťte a nechte vyměnit za jiné. Jestliže nevíte, zda je velikost vhodná pro váš vůz, stačí disky přiložit bez pneumatik k montážní části vozidla tak, aby mu nebránila žádná mechanická překážka.

Snadná údržba pro stále nový vzhled

Široký výběr alu kol vám učaruje. Obrovský sortiment zahrnuje disky pro všechny značky dostupné na trhu a zajímavé možnosti, jak vybavit svůj vůz. Po instalaci elektronů na auta získávají okamžitě novou, unikátní podobu a zvyšují rovněž jeho hodnotu. Elektrony nevyžadují žádnou speciální údržbu, stačí je pravidelně otírat vlhkým hadříkem, popřípadě ošetřit speciálním přípravkem. Alu kola nepoškodí ani silný mycí efekt v myčce vozidel. Jejich zánovní vzhled může narušit pouze nájezd na překážku, jež způsobí poškrábání povrchové úpravy disku.

disky

Nákupy z pohodlí domova i na živo

Máte-li ale pocit, že online pořizování nových kol je nevhodné, protože disky nevidíte a nemůžete si je osahat, nezoufejte. Na internetu totiž najdete dokonalý a velmi šikovný konfigurátor, kde si zvolíte značku i model vozu, a v tomto konfigurátoru alu kol si zobrazíte např. Škoda Octavia a po výběru se vám automaticky elektrony objeví na autě a vy tak získáváte autentickou představu o výsledné kombinaci nových alu kol na vašem plechovém miláčkovi.

V nabídce samozřejmě nechybí rovněž příslušenství zahrnující potřebné šrouby, závaží a další drobné komponenty. Jestliže raději nakupujete osobně a nechcete se vzdát výsady nové disky si přímo osobně prohlédnout, nabízí se též možnost návštěvy dovozce alu kol do ČR a jeho specializované prodejny v Hradci Králové.

Rozhodnete-li se pro alu kola, budete moct vybírat z téměř 10 000 kusů alu disků, jež jsou prakticky okamžitě skladem a dostupné pro váš vůz. Alu kola představují investici o několika tisících, nicméně jak již bylo uvedeno, rapidně zvyšují hodnotu vozu, bezpečnost, sluší mu a navíc mají jedinečný design. Obstojí v každém počasí a vždy vypadají skvěle. A nemusíte se omezovat pouze na stříbrné disky, v nabídce nechybí třeba výrazné s ocelovým leskem, černé, šedé, matné i lesklé, popřípadě bílé a jiné, neobvyklé barvy. Pro online nákupy platí atraktivní akce na montážní příslušenství zdarma!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com