Domů » Citroën » Hodnocení automobilu Citroën C4

Hodnocení automobilu Citroën C4

Recenze automobilu Citroën C4

Nový Citroën C4 si opravdu dal záležet na maličkostech. Kromě obsáhlé barevné volby nabízí Citroën C4 možnosti volby zvuků v kabině nebo změny barvy palubové desky. Výkup aut zjistil, že Citroën C4 se bude v nejbližších měsících prodávat za cenu 275 000 Kč.

Levný nákup automobilu Citroën C4

Pokud si chcete koupit Citroën C4 levněji, pak si budete muset počkat asi 3 roky. To výkup vozidel odhaduje, že cena Citroëna C4 klesne až o 110 000 Kč. Citroën C4 má velice obsáhlou výbavu, a proto je cena za tento automobil opravdu nízká.

Obsáhlá základní výbava s bezpečnostními prvky

Mezi základní výbavu automobil patří i bezpečností prvky, kterými se mohou pyšnit jen luxusní auta. Je to 6 airbagů, informace o mrtvém úhlu u vozidla, alu kola a masážní funkce sedadel proti mikrospánku. I kufr zvýšil svůj objem na 380 litrů a prostor pro rezervu zůstal zachován.

Kvalitní pneumatiky na automobilu

Velice překvapivé jsou i pneumatiky, které jsou na automobilu. Jedná se o pneumatiky Michelin Energy Saver, které výrazně snižují spotřebu automobilu. Pneumatiky Michelin Energy Saver budou do automobilu montovány sériově a jsou již v základní výbavě. To je velice příznivá zpráva pro všechny příznivce automobilu Citroën C4.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com