Nákladní vozidla i technika k pronájmu během pár minut

půjčovna speciálních nákladních vozů

Potřebujete ke svému podnikání nákladní vozidla, tahače, návěsy nebo nákladní techniku? Jedná se o poměrně drahé vozy a stroje, které se v mnoha případech vyplatí pronajmout. Půjčovna nákladních vozidel dokáže nabídnout tyto vozy stejně jako přívěsy či návěsy k dlouhodobému pronájmu. A potřebovat k tomu budete jen adekvátní řidičský průkaz, doklad totožnosti, případný živnostenský list a vratnou kauci, která je určena na spoluúčast na havarijním pojištění. Smlouvu sepíšete během několika málo minut a váš vybraný vůz je vám okamžitě plně k dispozici bez omezení počtu najetých kilometrů a na dobu, kterou ho budete potřebovat.

půjčovna speciálních nákladních vozů

Pronájem nákladní techniky se vám může vyplatit také v případě, že ji potřebujete půjčit jen na krátkou dobu například v situaci, kdy je vaše stávající porouchaná. Díky této službě se vaše práce ani podnikání nezastaví. Zapůjčená auta a technika budou dále vydělávat, stejně jako by byly vaše vlastní.

Pronájem tahačů a návěsů

Můžete si pronajmout i jen tahače v případě, že vlastníte návěsy. Půjčovna tahačů nabízí většinou více typů a značek, které se samozřejmě liší cenou. Půjčte si takové, na jež jste zvyklí, nebo takové, ve kterých se vaši řidiči budou cítit pohodlně. Mohou být vybaveny klimatizací, nezávislým topením, tempomatem či jiným komfortním příslušenstvím.

Na druhou stranu je možné si pronajmout jen návěsy, pokud naopak vlastníte tahače. Většinou se jedná o návěsy plachtové, ale půjčovna návěsů nabízí mrazáky, chlaďáky i návěsy pro přepravu kontejnerů.

Pronájem stavebních strojů a speciálních nákladních vozů

V případě, že se pohybujete ve stavebním oboru, možná využijete pronájem stavebního stroje. Na kratší či delší dobu si můžete půjčit například teleskopický manipulátor, traktor, bagr či pásový nakladač. Hydraulickou ruku, sklápěcí automobil, cisternu, nebo dokonce přepravník na dřevo nabízí půjčovna speciálních nákladních vozů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *