Odborníci na přívěsy: nové, ojeté i akční kousky

caravan

Přívěsy a převozníky jsou často potřebným pomocníkem nejen u stavebních společností a menších živnostníků. Benefity přívěsů ocení i soukromé osoby, které potřebují převést stavebniny, dřevo, zajistit převoz stavebního stroje či koně a bagru. Odborníci mají přehledně zpracovaný webový portál s širokou nabídkou nových přívěsů, akčního zboží a stejně tak ojetých modelů po kompletní kontrole a navíc v záruce. Co všechno vám firma nabízí?

Půjčovna s velkorysou nabídkou

Specialisté na přívěsy jsou připraveni splnit individuální požadavky zákazníkům, jimž půjčovna přívěsů aktuálně nemůže nabídnout adekvátní model. Proto je jednou ze specializací též výroba přívěsů na míru. V půjčovně najdete též nákladní přívěsy a přepravníky koní v různých barvách. U každého přívěsu najdete reálnou fotografii a samozřejmě technické údaje včetně nosnosti. Přehled zahrnuje brzděné i nebrzděné skříňové přívěsy s různými variantami ložné plochy. Půjčovna přívěsů, vozíků a dalších převozníků je cenově výhodná a umožňuje pronájem v různých časových délkách. Pokud právě nehledáte rychlé a snadné půjčení přívěsu či vozíku, pak možná oceníte akční modely přívěsu se zárukou anebo ojeté modely, jež prošly pečlivou technickou kontrolou i servisem a jsou navíc ještě jeden rok v záruce.

Letité zkušenosti a vlastní výroba

Specialisté na přívěsy začali s výrobou přívěsů v roce 1991 a od té doby si vytvořili stabilní portfolio zákazníků. Široký sortiment doplňují odborníci svými letitými zkušenostmi a zájmem o oblast nákladních přívěsů. Nejen díky tomu se dnes řadí mezi významné hráče na poli nabídky přívěsů a dalších převozníků pro různé účely. Další významnou službou je servis a to v záruce i pozáručním období. Pokud tedy zvažujete pronájem či nákup nového i staršího modelu, svěřte se do rukou opravdových profesionálů.