Pět důvodů, proč pro návěs a tahač do půjčovny

půjčovna nákladních vozidel

Jste podnikatel a přeprodáváte, vyvážíte nebo převážíte zboží? Jednou jsou to nadměrné náklady a jindy poměrně křehké věci? Jednou v malém a jindy v obrovském množství? V tom případě by se vám hodilo mít ve vozovém parku několik typů tahačů a návěsů. A to se nepoštěstí každému. Proč se ale omezovat a odmítat zakázky? Právě od toho je tady půjčovna nákladních vozidel, ve výše uvedených případech konkrétně půjčovna přívěsů a půjčovna návěsů. Pojďme se podívat, jaké výhody přináší využití služeb půjčovny.

půjčovna nákladních vozidelNízké investice

Pronájem nákladní techniky je u podnikatelů stále oblíbenější. Primárním důvodem je cena.
Kdybyste měli být připraveni na každou situaci a poptávku a měli byste vlastnit celý vozový park, pravděpodobně byste se nedoplatili. V půjčovně nákladních vozidel se stále více osvědčuje pronájem tahačů a pronájem návěsů. Je to jednoduché – vyberete si typ návěsu nebo tahače, podle toho, co zrovna potřebujete, a zaplatíte za ně jen na dobu, po kterou je budete potřebovat.

Velký výběr

V dobré půjčovně přívěsů a návěsů máte téměř neomezené možnosti a seženete vždy to, co právě potřebujete. Skříňové, chladírenské, plachtové i cisternové návěsy, podle toho, co se chystáte převážet, ke kterým je vám k dispozici celá řada tahačů pro lehčí i těžší náklady. Všechno se zkrátka přizpůsobí vašim prioritám a momentálním požadavkům. Čím flexibilnější máte možnosti půjčení, tím flexibilnější jste ve svém podnikání. S dobrým pronájmem nákladní techniky si můžete nasmlouvat více zakázek, reagovat na měnící se trh i požadavky zákazníků.

Máte to bez starostí

O servis, údržbu i případné opravy se postarají zaměstnanci servisu. To je velká pomoc. Nemusíte řešit přezouvání, poruchy, vady materiálu, opotřebení, zkrátka nic. Plnou pozornost tak můžete věnovat svému obchodu a zakázkám. Nemusíte být všeho znalí – i když se do půjčovny nákladních vozidel vydáte poprvé a nemáte ještě jasnou představu o tom, co chcete, je zde zkušený personál, který vám ochotně a hlavně odborně poradí.