Renault představuje nové SUV

Renault Koleos

Populární značka Renault přesně ví, jak přitáhnout náročné zákazníky. Nový Renault Koleos je důkazem toho, že i městské SUV může být symbolem luxusu a precizního zpracování. Na první pohled vás upoutají vyzývavé křivky automobilu. Odvážný design se promítá do každého detailu, přičemž je robustní střešní část doplněna o sportovně laděné boky vozidla. Zvláštní pozornost je věnována přední masce, díky níž je Koleos tak atraktivní.

Renault KoleosInovativní technologie Renault

Nové SUV Renault Koleos si můžete prohlédnout a přímo nakonfigurovat na tomto odkazu https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/novy-koleos/, kde lze vybírat interiérovou výbavu i vzhled karoserie. Jakmile se jednou posadíte na místo řidiče či spolujezdce, pocítíte komfort propracovaných sedadel, která jsou vyhřívána a zároveň odvětrávaná. Dostatek prostoru uvnitř vozu je soustředěn do zavazadlové části, jež se přizpůsobí vašim potřebám též díky sklopným sedadlům a rovné podlaze.

Technickou výbavu Renault Koleos ocení i řidiči, kteří bojují s parkováním. Pomocí parkovacího asistenta stačí ovládat plynový pedál a nechat vůz samotný zaparkovat podélně. Kromě toho je k dispozici kontrola vozu ze všech úhlů, a to především díky senzorům a parkovací kameře.

Mějte situaci na cestách pod kontrolou

Výrobce si dal záležet také na funkcích, s nimiž vám ušetří čas. Mile vás překvapí bezdotykové otevírání kufru nebo inovativní ovládání palubního počítače. Renault Koleos je rovněž vybaven bezpečnostními prvky, díky nimž jste chráněni v pozici mrtvého úhlu a před opuštěním jízdního pruhu. Speciální Visio system dokáže rozpoznat dopravní značky a upozornit na překročení povolené rychlosti a rovněž automaticky přepíná dálková světa. Za zmínku stojí rozhodně i asistence rozjezdu do kopce, systém aktivního nouzového brzdění a inovativní funkce detekce únavy řidiče.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *