Autokoberce a autopotahy pro váš vůz

Pořídili jste si nového čtyřkolového miláčka, ale nelíbí se vám originální vybavení interiéru a vadí vám tovární jednotvárnost? Pokud chcete vašemu vozu dodat osobitý ráz, můžete si vybrat autokoberce nebo autopotahy dle vlastního vkusu. Pokračovat ve čtení „Autokoberce a autopotahy pro váš vůz“

Novinky ze světa autopotahů

Autopotahy jsou doplňky do interiéru automobilů a většinou slouží jako ochrana před poškozením původních potahů vozidla. Můžeme je najít jako autopotahy na míru, univerzální autopotahy ale také například masážní autopotahy.

Jedním z nejnovějších modelů autopotahů jsou potahy vyhřívané, které využijeme hlavně v zimním období, kdy je venku zima a my se na nich zahřejeme. Vyhřívané autopotahy můžeme koupit v různých modelech, hlavně tedy ty obyčejné vyhřívané potahy a masažní vyhřívané autopotahy, které jsou vskutku exkluzivní.

Slouží k vyhřátí automobilu a zahřátí našeho těla. Masážní autopotahy jsou vhodné zejména k těm řidičům, kteří jsou v automobilu více než doma, pomáhají masírovat záda tak, aby nás z řízení ve vozidle nikdy nezačaly bolet.