Brzy přejdete na zimní pneu. Jak vybrat ty správné?

Každý majitel automobilu je povinen mít na svém vozidle od listopadu do března zimní pneu. Než vyjedete na silnici, měli byste se podívat na předpověď počasí. Jestliže předpověď hlásí sníh, led či námrazu, nemůžete na letních pneumatikách vyjet, jinak se vystavujete riziku vysokých pokut. V dnešním článku se podíváme, jak vybrat zimní pneumatiky.

Pokračovat ve čtení „Brzy přejdete na zimní pneu. Jak vybrat ty správné?“

Hodnocení automobilu Citroën C4

Recenze automobilu Citroën C4

Nový Citroën C4 si opravdu dal záležet na maličkostech. Kromě obsáhlé barevné volby nabízí Citroën C4 možnosti volby zvuků v kabině nebo změny barvy palubové desky. Výkup aut zjistil, že Citroën C4 se bude v nejbližších měsících prodávat za cenu 275 000 Kč. Pokračovat ve čtení „Hodnocení automobilu Citroën C4“

Automobilka Citroen

Citroen logoCitroën známý i jako Citroen je francouzský výrobce automobilů. Citroën je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën.

Výroba vozů Citroën probíhá v 8 závodech v Evropě. Tři z nich se nachází ve Francii (Aulnay, Rennes a Sevelnord – Hordain), dva ve Španělsku (Madrid a Vigo) a po jednom v Itálii (Sevelsud), v České Republice (Kolín) a Portugalsku (Mangualde). Výroba mimo Evropu probíhá i v Argentině (Buenos Aires), Brazílii (Porto Real) a Číně (Wu-chan). Společnost přímo zaměstnává 12 000 lidí v 70 zemích.

Pokračovat ve čtení „Automobilka Citroen“