České silnice ovládly skútry a mopedy

skútry a mopedy

Představte si, jak vám vítr čechrá vlasy, jak si užíváte slunečného počasí na čerstvém vzduchu, kdekoliv ve městě zaparkujete a z bodu A do bodu B se dostanete prakticky za stejnou dobu jako autem. Odpadají vám starosti s klimatizací ve vozidle, nemusíte se obávat, že bude váš dopravní prostředek přehřátý, a jediné, co vás může odradit, je silná průtrž mračen. Přesně takové je cestování na skútru či mopedu, jemuž fandí mladší i starší ročníky a využívají levného provozu dvoukoláku od jara až do podzimu.

skútry a mopedy

Retro mopedy slaví úspěch

Oblíbené skútry a mopedy České Budějovice si zamilujete. Široký sortiment s mnoha typy skútrů i mopedů slibují dobrodružné léto i snadnou dostupnost do práce či za zábavou. Pořizovací ceny skútrů se liší nejen podle jejich obsahu motoru, ale též značkou a příslušenstvím. Přednosti skútru jsou na první pohled jasné. Plnou nádrž totiž pro klasický stroj o obsahu 125 pořídíte za necelé dvě stovky korun při současných cenách pohonných hmot a ujedete s nimi výrazně více než automobilem.

Díky jednoduché manipulaci, kvalitnímu pneu a rozměrům se svým novým skútrem kdekoliv zaparkujete a vlezete se do každé skulinky mezi vozidly. Přitom si můžete vybrat i model, kde pohodlně uvezete spolujezdce a drtivá většina modelů vám umožňuje snadné uskladnění helmy pod sedadlem, popřípadě v přídavném boxu. Na vás je si pouze zvolit styl a barevné zpracování, u něhož se výrobci předhánějí a představují originální kombinace barev i prvků.

Servis motocyklů zajištěn

V nabídce nechybí též mopedy v retro designu či elektrické invalidní vozíky vhodné pro osoby se zhoršenou pohyblivostí. Lenochy potěší zajímavý výběr elektrokol a kdo chce ušetřit, by měl zvážit prověřené bazarové kousky.

Při nákupu skútru anebo mopedu nezapomínejte na následný servis. Ten zastřešují zkušení pracovníci servisu a kromě kontroly oleje zaručí i drobné úpravy či výměnu náhradních dílů. Servis motocyklů není časově náročný, proto svému kamarádovi na cesty věnujte pravidelný čas pro technické zhodnocení stavu. V neposlední řadě vám skútr do obsahu 125 učaruje také proto, že jej můžete řídit pouze s řidičským oprávněním skupiny B a oproti autu jej koupíte za zlomek ceny.