Máte rozbité autoklo? No problém! Vyhledejte Autosklo Express.

Přišli jste ke svému autu, jako každý den s tím, že pojedete do práce a nestačili jste se divit? Vidíte hromádku střepů kolem přední části vozu, rozbité čelní autosklo? Jistě to není příjemný pohled a v tuto chvíli si jistě říkáte, co se to stalo? Po bližším ohledání, však zjistíte, že vám autosklo rozbila ulomená větev ze stromu, pod kterým auto parkujete. Ano, i to se může stát. Celou situaci je však třeba vyřešit, protože bez čelního skla se jezdit nedá. Proto je třeba vyhledat servis, který provádí výměnu a opravdu autoskel.

Jedním z nich je specializovaný servis na opravu a výměnu autoskel Autosklo Express. Jedná se o síť poboček, které jsou umístěny velice výhodně a to v nákupních centrech. V Praze tedy najdete celkem 8 poboček, např. v Praze 1 – OD KOTVA,  Praze 5 – OC Galerie Butovice nebo třeba Praze 9 – Galerie Fénix. Další servisy se pak nachází v Plzni, Brně nebo Ostravě. Zde vám provedou výměnu autoskla na počkání. Vy si mezitím můžete odskočit nakoupit do jednoho z obchodních center a čekání si tedy vyplnit velice příjemně. Vyřídíte si tak běžné nákupy či jiné pochůzky nebo se prostě jen tak odreagujete.

Výhodné je obrátit se na tento specializovaný servis z toho důvodu, že spolupracuje s významnými pojišťovnami. Společnost má smluvní vztah s Českou pojišťovnou, ČSOB, Kooperativou, Allianz a dalšími. Pokud tedy máte vaše autosklo pojištěno proti nevídaným okolnostem, kterými mohou být živelné pohromy, vymění vám autosklo bezplatně a vše budou řešit s vaší pojišťovnou, skrze kterou půjde úhrada za opravu.

Autosklo Express navíc vlastní svůj internetový obchod, ve kterém nabízí veškerá originální autoskla od všech značek. Kterékoli autosklo mají tedy skladem a v prvotřídní kvalitě. Spojení e-shopu a servisu na opravu autoskel umožňuje flexibilně reagovat na vaše přání. Přivezte svůj vůz sem, zanedlouho máte autosklo vyměněno a po nešťastné události se spadenou větví ze stromu nebude ani památka