Proč si vaši pozornost zaslouží Mercedes-Benz ve verzi 220 CDI 4Matic

Možná si představujete dobu, kdy si konečně pořídíte auto, které jste si moc přáli. Můžete navštívit kupříklad autobazar nebo zvolit jiné místo pro uskutečnění vašeho snu. A pokud nemáte dostatek peněz na tento nákup, ulehčí Vám půjčka na auto. A když se rozhodujete jakou značku vozidla zvolit, rádi bychom Vám představili zajímavé auto. Jedná se o Mercedes-Benz. I když se nynější generace Mercedes-Benzu C postupně chystá na odchod. Je tu skvělá „cesta“ ve formě Mercedes-Benz 220 CDI 4Matic, který rozhodně stojí za zmínku.

Opatrnější verze 220 CDI není na tom co se týče dynamiky o moc špatně než třeba model 250 CDI. Můžete se při modelu 220 CDI těšit na výhodnější spotřebu paliva a taky vám jistě vytvoří úsměv na tváři jeho základní cena, která je přibližně o 62.000 Kč menší. A celková cena automobilu nepřesahuje částku 1,1 milionu Kč.

Pod kapotou mercedes funguje vznětový čtyřválec s objemem 2,1 l a a s výkonem 125 kW. Ten můžete získat s počtem otáček za min. od velikosti 3000 do 4000 otáček a s točivým momentem 400 nanometeru, jenž je na nejvyšší úrovni těsně před příchodem největšího přívalu kilowattů.

Aby byl zajistěn souvislý nárůst síly od přibližně 1400 otáček, agregát řady OM651 je naplňovaný dvěma turbodmychadly. Díky dlohému zpřevodování je bez problému zajištěn velmi dobrý pohon v daném úseku. Jestliže si přejete, aby vozidlo mělo pohon všech kol 4Matic, bez problémová převodovka je mimochodem jedinou možností. Pokud však chcete ušetřit, můžete volit vůz se zadním pohonem a manuální skříni, která je šestistupňová.