Autodoplňky pro cestování bez limitů

nosiče kol

Vyrazit autem na Moravu a projet nejoblíbenější cyklostezky, popřípadě se v zimě sebrat a vyrazit na lyže. To jsou sny, jež většině řidičů kazí chybějící autodoplňky. Nezáleží, jak velký máte vůz, na každé auto se najde řešení v podobě praktického střešního boxu, nosiče kol s několika možnostmi upevnění a další speciální nosiče třeba na lodě a stále populárnější paddleboard.

nosiče kol

Vyrazit za aktivitami nikdy nebylo jednodušší! Stačí jen vsadit na správné autodoplňky, které nyní pohodlně nakoupíte z domova díky online nákupům za ještě atraktivnější ceny s 100% garancí vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu a navíc máte možnost poradit se se zkušeným odborníkem na telefonu.

Jaké nosiče kol máte na výběr?

Vysoce kvalitní nosiče kol seženete ve třech základních provedeních. Jsou to typické střešní nosiče, kdy se kola upevňují na střechu. Tyto nosiče jsou velmi žádané zejména díky pozinkované konstrukci, která odolá všem vlivům počasí a dlouhé roky vám perfektně poslouží. Pokud máte automobil s tažným zařízením, oceníte nosič kol s uchycením na tažné. Tady máte možnost sáhnout po nosiči na jedno, dvě, tři či čtyři kola, popřípadě vsadit na nosiče na elektrokola. Výrobci pracují s modely nosičů na motocykly pro komfortní převoz i nosiče na zvěř či speciální nosiče na segway a karbonová kola vyžadující speciální ukotvení. V neposlední řadě se nabízí chytře řešené nosiče kol na zadní dveře pro SUV a off-road vozy. Tyto nosiče jsou navrženy pro dvě až tři jízdní kola.

Střešní boxy poslouží v létě i během zimy

Milujete lyžování, jezdíte pravidelně na vodu anebo cestujete v početné skupině a v autě vám zkrátka chybí úložný prostor? Pak si prohlédněte vkusné střešní boxy. Jsou navrženy tak, aby pojmuly sportovní vybavení i vaše osobní věci. Podle velikosti a provedení se pak můžete rozhodnout pro zimní boxy na lyže, letní boxy i limitované edice v originálním designu. Součástí je přirozeně též příslušenství a další vybavení pro komfortní jízdu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *