Co je nového v přístupu k mytí aut?

Automyčky

Zvažujete otevření nového pneuservisu a rádi byste nabídli co možná nejkomfortnější služby? Vsaďte na jistotu a poskytněte zákazníkům mytí aut v modulárních myčkách aut značky BKF CarWash.

Automyčky

Kde nabídnout jako doplňkovou službu samoobslužné mytí aut?

Automyčky značky BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších až středně velkých obcí. Tyto lokality se obvykle vyznačují potřebou nízké až střední intenzity mytí. Automyčky BKF CarWash se mohou stát nedílnou součástí nejen pneuservisů, ale také nejrůznějších městských či venkovských prodejen a provozoven. Samoobslužný modulární box pro mytí aut lze uplatnit také jako doplněk stanic technické kontroly, čerpacích stanic apod. Bezkontaktní automyčky získávají na čím dál větší oblibě a kdo chce poskytnout co nejkomfortnější služby stávajícím i novým klientům, ten by neměl vynechat právě možnost mytí v automyčkách společnosti BKF CarWash.

Mycí programy automyčky BKF CarWash

Nabídka zahrnuje prodej či pronájem mycího modulu BKF CarWash s plně vybavenou konstrukcí včetně střechy dle projektu BKF CarWash. Samoobslužná automyčka disponuje pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny najednou se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozidla. Použito přitom bude velmi šetrných chemikálií i militarizované vody. Mycí programy obstarají předmytí, základní mytí, oplach, navoskování, závěrečný oplach i postřik ráfků. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz. Výhody plynou nejen z jednotlivých mycích programů, ale také z dalších bonusových programů. Mezi nimi se vyjímá především BKF věrnostní program i možnost bezhotovostní platby. K dispozici je také vzdálená správa automyčky a dohled přes internet.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *