Mytí aut od automyček BKF CarWash

automyčky

Uvažujete o rozšíření služeb na vaší čerpací pumpě o bezkontaktní myčky aut?  V tom případě se rozhodně nechejte zlákat nabídkou společnosti BKF CarWash. Léto je obdobím, kdy vyjíždí s autem nejen ti, kteří své vozidlo používají k dopravě do zaměstnání či na nákupy, ale také ti, kteří se chystají na dovolenou. Při dlouhých cestách se vždy hodí být informován o tom, kde je možné nejen doplnit nové pohonné hmoty, ale také umýt své vozidlo.

Mezi oblíbená místa pro umístění benzínových pump patří především menší až středně velké obce. Není proto divu, že právě takové lokality jsou také vhodné pro u místění automyčky. Mycí modulární boxy lze umístit také do bezprostřední blízkosti venkovských provozoven či provozoven u prodejen. V neposlední řadě uvítají mycí modulární boxy zákazníci také u stanic technické kontroly nebo pneuservisy, neboť tak budou moci nechat nejen zkontrolovat stav svého automobilu, ale také umýt svého čtyřkolového společníka. O výhodách bezkontaktních myček si můžete přečíst také na webových stránkách bkfcarwash.cz.

Bezkontaktní mycí boxy disponují pěti pevnými mycími programy, které v sobě zahrnují předmytí, turbo postřik, základní mytí, oplach, vosk a závěrečný oplach. Volitelným programem je postřik ráfků, který obsahuje aplikaci čisticího prostředku na ráfky. Právě tento program umožní odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. S mytím aut prostřednictvím automyček BKF CarWash budete maximálně spokojeni. Automyčky BKF CarWash podporují platbu kartou a využít můžete také věrnostní program, který je výhodný zejména pro majitele služebních vozidel.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *