Domů » Dacia » Nové i ojeté vozy si zaslouží perfektní servis

Nové i ojeté vozy si zaslouží perfektní servis

Patří-li značka vozů Renault mezi vaše favority, můžete se těšit na široký výběr služeb, díky nimž bude váš život jednodušší a komfortnější. Kromě nabídky předních modelů osobních automobilů na vás čeká i výhodný prodej starších a zánovních vozidel s prověřeným technickým stavem a atraktivní výbavou. Renault se může v neposlední řadě pochlubit špičkovým servisem a prodejem originálních náhradních dílů. Vyberte si vozidlo a otestujte jeho jízdní vlastnosti ještě dnes!

Francouzská kvalita na českém trhu

Společnost Renault poskytuje svým zákazníkům osobní automobily již více než sto let. Firma reaguje na požadavky klientů, proto představuje nové modely SUV, užitkových vozů i ekonomicky výhodných modelů vhodných pro městský provoz. V hledáčku se rovněž objevují automobily vyšší třídy hodící se perfektně pro reprezentaci i maximální komfort při delších cestách. Renault Retail Group servis zajišťuje opravy karoserie i laku a soustředí se též na záruční i pozáruční opravy. Obrátit se smíte na svůj Dacia servis i v momentě, že tento konkurenční model auta vyžaduje test brzd, tlumičů, měření emisí nebo zajištění STK. Odborníci s letitými zkušenostmi si poradí s mechanickými opravami a vylepší technický stav vašeho vozu! Více informací se dozvíte zde.

Zajímavá nabídka za přitažlivou cenu

Všechny vozy značky Renault představují spolehlivou a cenově výhodnou variantu nákupu plechového miláčka do rodiny. Pro zákazníky je připraven velmi precizní servis, akční nabídka a poutavé týdny novinek. Rozhodování vám usnadní i pětiletá záruka, jež je výrazem poděkování a důvěry ve značkovou kvalitu Renault. S výběrem neváhejte ani v momentě, že nemáte dostatek finančních prostředků. Renault totiž nabízí financování nákupu vozů, pojištění a neodolatelné akční nabídky pro náročné klienty. Z širokého sortimentu modelů aut a jejich výbavy si vybere skutečně každý. Mladý pár toužící po rychlosti, rodina vyžadující prostor a komfort i starší páry hledající úsporu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com