Vaše auto připravte na zimu včas

slevy na přezutí pneu

Na počasí se můžete dokonale spolehnout – mění se velmi rychle. Nejspíše ještě několik dní prožijete teplejší slunečné dny, ale pak stačí krátký čas na to, aby se vše změnilo k horšímu. Najednou se objeví krutá zima, která vás donutí k přezutí nejen vašich bot, ale také pneumatik u vašich automobilových miláčků.

slevy na přezutí pneu

Čím dříve, tím lépe

Provoz vozidel na veřejných komunikacích se spojuje s nejrůznějšími pravidly. Například musíte podle zákona zajistit zimní pneumatiky v době od 1. listopadu do 31. března. Jde o období, kdy klesne venkovní teplota pod sedm stupňů Celsia – stačí i jen v noci. Dále v případech, kdy silnici pokrývá led, námraza či souvislá vrstva sněhu. Čekat na nepříznivé klimatické podmínky se nevyplatí, protože slevy na přezutí pneu se nabízí právě nyní. Když něco nevyhnutelného uděláte dřív, zjistíte, že to má své plusy. U pořízení nových pneumatik vám odpadne nervování, starost o to, kdy si udělat čas. Dokonce ušetříte peníze.

Služby se slevami vždy potěší!

Představte si autoservis na začátku zimní sezóny. Nevidíte ten zvýšený zájem o různé služby, především o výměnu pneumatik? Ano, nápor zákazníků bude značný, jelikož aut se na našich vozovkách nepohybuje zrovna málo. Nechte si poradit! Nečekejte na poslední chvíli, protože včasné jednání vám zajistí pěkné slevy na přezutí pneumatik. Ještě větší výhody získají majitelé více automobilů, neboť čím více přezujete, tím větší slevu dostanete. Nijak neotálejte,  čím déle se dostanete k servisnímu týmu, tím nižší obdržíte slevu. Líbí se vám mít všechno za poloviční ceny? I to je možné! Kromě toho očekávejte i zajímavé poukazy na brzdové komponenty.

Zbytečně neriskujte! Povrchy se skutečně odlišují během zimy a léta. U pneumatik je důležité, aby se co nejlépe přizpůsobily povrchu. Jen tak zvýšíte vaši bezpečnost během jízd.