Odborná montáž svodidel

montáž svodidel

Silniční stavitelství se neobejde bez mnohých částí, které zajišťují bezpečný provoz na komunikacích. Mnohé druhy svodidel se používají na silnicích, cestách, ale i na mostech, aby zajistily určitou úroveň zadržení.

montáž svodidel

Spolehlivá instalace silničních a zábradelních svodidel

Nové úseky silnic, opravy záchytných zařízení nebo odstraňování škod po dopravních nehodách, to jsou některé z hlavních příčin, kdy se provádí montáž svodidel. Je dobré se obrátit na firmu, které nechybí vlastní strojní a technické vybavení, ale zároveň dost zkušeností s odborným provedením s ohledem na platné technické podmínky. Svodidla si lze nechat vyměnit, pokud stávající dostatečně nevyhovují a je potřeba zvýšit stupeň zadržení. Společnost Svodidla – VESIBA provádí kompletní montování po celém území naší republiky, dokonce i na Slovensku. Opravují se poškozená svodidla, vyměňují se sloupky a demolují staré typy včetně odvozu. Kromě toho se dá zhotovit opláštění skladů a hal, a to z vnější i vnitřní strany.

Svodidla na přechodnou dobu

Jestliže se počítá s uzavírkou na určitou dobu, je možné si zajistit instalaci dočasných svodidel. Ty se také postarají o větší bezpečnost pracovníků, kteří zde vykonávají potřebné činnosti, zabrání se srážkám s protijedoucími automobily a také se nebude opouštět vozovka na místě, kde se to nemá. K novinkám patří mobilní svodidla, která rozdělí jízdní pruhy a přesměruje se tak doprava v určité úrovni zadržení. Hodí se jak na krátkodobé, tak dlouhodobé uzavírky. Jedná se o lehce rozebíratelný ocelový model, který splňuje veškeré parametry. Skládá se ze základního a koncového dílu a odrážky. Koupit nebo pronajmout si můžete také ocelovo-betonová svodidla, která vyhovují požadavkům na modernizace dálnice D1, k rozdělení pracovního prostoru a jízdních pruhů na vozovkách. Varianty s tenkou šířkou slouží k tomu, aby se neodřela zrcátka a další boční části.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *