Autopůjčovna dodávek a užitkových vozů z Prahy

půjčení užitkových vozů

Stěhování nepatří mezi zvláště oblíbené aktivity. Je s tím spojeno příliš práce a námahy. Ale pokud potřebujete přestěhovat svoji kancelář do jiných prostorů, tak se mu stejně nevyhnete. Problémem při stěhování bývá hlavně odvoz jednotlivých věcí – nábytku, dokumentů. Do osobního automobilu toho moc nenaskládáte. A když si nechcete objednat stěhovací službu a vaše firma nevlastní dodávku či jiné větší vozidlo, pak se jako řešení nabízí jejich zapůjčení.

půjčení užitkových vozů

Půjčení dodávky či užitkových vozů

Stěhovat se lze i svépomocí. Nechcete-li svěřit tuto práci odborníkům a raději si vše uděláte sami, stejně se bez většího a prostornějšího vozu neobejdete. Své služby pro podnikatele z Prahy nabízí půjčovna dodávek a užitkových vozů, v níž si jistě vyberete vozidlo, jež by vám při stěhování pomohlo. Třeba se vám bude hodit Citroen Jumper, Fiat Dobolo, VW Transporter nebo Peugeot Boxer. Výhodou je, že půjčovna dodávek Praha všechny vozy opravdu vlastní a používá pouze zánovní vozidla, přičemž svůj vozový park neustále obměňuje. Díky tomu je schopná poskytovat kvalitní služby na úrovni, na jakou jsou její zákazníci z řad živnostníků nebo podnikatelů zvyklí.

Výhody půjčovny Praha

Pronajmout vozidlo si můžete minimálně na 7 dní, a když si nevyberete žádné z nabídky autopůjčovny, pak vám připraví přesně takové, které bude splňovat vaše představy. Nespornou výhodou jsou také přehledné webové stránky, jež půjčení užitkových vozů do 3,5 t zjednodušují. Případný zájemce si v klidu kanceláře může jednotlivé vozy prohlédnout na fotografiích – stav vozidla a jeho vzhled, takže nebude pronajímat zajíce v pytli. Pak už jen pomocí poptávkového formuláře vybraný vůz rezervuje.

S vozem půjčeným v půjčovně dodávek Praha lze cestovat po celé EU. A nemusí se jednat pouze o klasickou malou dodávku. Autopůjčovna má k dispozici dodávky střední i v maxi velikosti, valníky, vícemístné minibusy či nákladní vozidla.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *