AAA Auto zvýšilo prodej díky lepší nabídce

Společnost AAA Auto je největším prodejcem ojetých automobilů v české republice. V letošním roce se AAA Auto pochlubilo mimořádně dobrými hospodářskými výsledky za rok 2011. Tento úspěch firmy má na svědomí hlavně výrazně vyšší kvalita nabízených ojetých automobilů.

Autobazar se soustřeďuje hlavně na pečlivě vybraná vozidla po prvním či druhém majiteli. Cílem je nabízet automobily s nízkým nájezdem kilometrů, servisní knížkou a skvělým technickým stavem. Každý automobil v nabídce má také jasnou právní historii. Taková vozidla jsou velmi likvidní, nemají téměř žádné reklamace a zákazníci jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Zákazníci mohou pocítit velký rozdíl mezi AAA Auto a konkurenceschopnými autobazary, které pracují často s menším objemem vozidel. Pracovníci AAA Auto jsou pravidelně školení, mají profesionální přístup ke svým klientům, jsou ochotní a poctiví. Na výběru pracovníků si nechával Tony Denny, zakladatel AAA Auto, vždy záležet.

Za hospodářský výsledek může AAA Auto poděkovat hlavně svým klientům, kteří se více a více vrací ke službám tohoto autobazaru. Za posledních dvacet let, co je autobazar v provozu, se prodalo více než milion vozidel. AAA Auto si vybudovalo skupinu klientů, kteří se rádi vrací pro své druhé či třetí vozidlo právě do AAA Auto. V roce 2010 byla spokojenost zákazníků 96,3 % a v roce 2011 tato spokojenost vzrostla na 98,9 %. Můžeme se tedy nechat jen překvapit, jaká bude procentuální úspěšnost v letošním roce.

Anthony James Denny odešel letos z funkce generálního ředitele a na jeho místo nastoupila Karolína Topolová, jejímž cílem je zvýšit spokojenost klientů, zavést nové služby a uspokojit tak i doposud nespokojené zákazníky.