AAA Auto zvýšilo prodej díky lepší nabídce

Společnost AAA Auto je největším prodejcem ojetých automobilů v české republice. V letošním roce se AAA Auto pochlubilo mimořádně dobrými hospodářskými výsledky za rok 2011. Tento úspěch firmy má na svědomí hlavně výrazně vyšší kvalita nabízených ojetých automobilů.
Pokračovat ve čtení „AAA Auto zvýšilo prodej díky lepší nabídce“

Kupte si auto, aniž byste museli šetřit

Škudlíte každou korunu, abyste si mohli někdy v budoucnosti koupit nové auto? Na šetření zapomeňte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, potom šetří. První si splňte sen. Finančním řešením je úvěr na auto. V minulosti si lidé nechtěli úvěry brát, protože úroky byly vysoké, mzdy nízké, a tak často nemohli pokrýt své celkové měsíční náklady. Ale dnes je doba jiná a je to právě naopak.

Pokračovat ve čtení „Kupte si auto, aniž byste museli šetřit“

Významný obchodník Tony Denny

Slyšeli jste už o člověku jménem Anthony James Danny? Možná vám toto jméno nic neříká, ale určitě jste už slyšeli jméno Tony Denny, o zakladateli významného českého autobazaru. Jedná se o Australana, jehož otec pochází z České republiky. Tony Denny založil v České republice autobazar v roce 1992 a již od svého počátku skrývá autobazar na ojeté auto esa v rukávu.
Pokračovat ve čtení „Významný obchodník Tony Denny“