Prodej a pronájem nákladní techniky

Prodej dodávek a užitkových vozů

Podnikání v autodopravě je velmi úzce spjato právě s vlastnictvím vozů. Primární potřebou každého podnikatele je efektivně využívat své finanční prostředky. Z tohoto důvodu se nákup ojetého automobilu jeví jako výhodné řešení situace, když je třeba rozšířit vozový park.

Prodej dodávek a užitkových vozů

Proč si pořídit ojetý vůz?

Ojetý vůz nabízí užitné vlastnosti prakticky stejné jako vozidlo nové. S tím rozdílem, že na svých pneumatikách už najezdil několik tisíc kilometrů. Jeho pořizovací cena je však podstatně nižší. Proto tolik autodopravců směřuje své kroky do autobazarů, když si chtějí pořídit další nákladní vůz do podnikání. Dnes už není třeba mít ani celou hotovost v kapse, respektive na bankovním účtě, protože lze využít zajímavý způsob financování díky finančnímu leasingu. Prodej nákladních vozů je možný i na měsíční splátky s roční úrokovou sazbou už od 3 %. Podmínkou k získání úvěru bývá v případě podnikatelského subjektu povinnost podnikat minimálně jeden měsíc.

Výběr vozu prostřednictvím internetu

Při výběru ojetého vozidla není třeba jít hned do autobazaru a tam prohlížet vůz od vozu. Díky internetovým stránkám je výběr podstatně pohodlnější a je možné ho zvládnout z domova nebo kanceláře. Na internetu se přitom zájemce dozví všechny potřebné informace – o jak starý vůz se jedná, kolik kilometrů má najeto a kolik stojí.

Dodávky pro každou příležitost

Prodej dodávek a užitkových vozů se soustřeďuje na všechny známé značky automobilů. K těm nejatraktivnějším patří určitě značky Mercedes, Renault, Peugeot, Volkswagen, Iveco, Ford nebo Fiat, které jsou mezi zákazníky k nejoblíbenějším. Některé dodávky mají navíc klimatizaci, jiné jsou vybavené jako pojízdná dílna nebo mrazák či jsou přizpůsobené k převážení osob. Nákup takového vozu lze provést i přes internet, což jeho pořízení velmi zjednodušuje.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *