Báječný den pro muže

let vrtulníkem

Patříte k těm, kteří rádi zažívají něco neobvyklého a vydávají se do míst, která zůstávají za běžných okolností veřejnosti nepřístupná? Pokud vás láká dobrodružství a nebojíte se vyzkoušet něco nového pak je tu pro vás hned několik tipů na jedinečné zážitky, které vás vytrhnou z každodenní letargie.

Nahlédněte do útrob pivovaru

Tím prvním, který nevyžaduje až tak velkou dávku odvahy, jako spíš dobré fyzické předpoklady je návštěva pivovaru doplněná také o degustaci. I pokud nepatříte zrovna k milovníkům tohoto nápoje, tak vás možnost podívat se do útrob pivovaru jistě nadchne. Proces vaření piva je hotovou alchymií a jen málokdo tuší, kolik práce se ukrývá za tím, než si v pohodlí domova dopřejeme jedno dobře vychlazené pivo. A ochutnat přímo v pivovaru pivo zde uvařené je zážitkem, který ocení každý pivař. Budete moci ochutnat pivo vařené podle originální receptury a domů si také odnesete originální láhev piva. Kompletní informace k absolvování tohoto zážitku najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/prohlidka-pivovaru-s-degustaci. Jestliže se nebojíte odvážnějších zážitků, pak by vás mohla zaujmout možnost proletět se vrtulníkem.

Vyhlídkové lety helikoptérou

Vyhlídkový let vrtulníkem je možné absolvovat v průběhu celého roku s přihlédnutím k aktuálnímu počasí. V případě nepříznivých povětrnostních podmínek není z bezpečnostních podmínek možné let helikoptérou realizovat. Vyhlídkový let ocení každý milovník přírody. Naskytne se mu možnost podívat se na krajinu, kterou dobře zná zcela z nové perspektivy a objevit nová, dosud nepoznaná místa. Pokud si zakoupíte dva poukazy na let vrtulníkem, můžete let absolvovat společně, jelikož vrtulník R44, kterým se proletíte je čtyřmístný, přičemž jedno místo je vyhrazeno pilotovi. Lety vrtulníkem jsou mimořádným zážitkem, na který jen tak nezapomenete.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *