Výkup aut na domluveném místě

výkup aut plzeň

Vozidla rychle stárnou, rozbíjejí se, ničí. V každém případě si člověk pořídí nové a často ani neřeší, co udělá se starším, které nechá stát kdesi ve stodole nebo na zahradě. Zkuste ho prodat a získejte ihned peníze v hotovosti!

Výkup vozidel a jiných strojů v různém stavu

Možná váháte, jestli je váš model vhodný k výkupu, ale o to se skutečně nemusíte starat. Nezáleží ani na modelu, ani na značce. Vykupují se všechna možná osobní a užitková vozidla, dokonce i stavební a užitkové stroje. Výkup aut Plzeň vám zaručuje odhalení předběžné ceny ještě před návštěvou. Za výkup se zaplatí ihned v hotovosti na domluveném místě. Pochopitelně se konečná cena upřesní až po prohlídce automobilu. Nemusíte se obávat žádných zpětných reklamací. V rámci služby se vystornuje také povinné ručení. Jestliže preferujete se nezdržovat odvozem vraku, využijte těchto služeb zdarma odkudkoliv v České republice. Neexistuje maximální množstevní limit, takže nabízejte kusy podle libosti a v nejrůznějším stavu.

Proces odkupu aut

Konkrétně výkup aut v Liberci začíná zasláním přibližné cenové nabídky, poté k vám zaměstnanci společnosti zajedou a provedou běžnou kontrolu vraku nebo staršího automobilu. Bude vám oznámena čistá cena a na místě dojde k vyřízení kupní smlouvy a likvidačního protokolu. Stroje a vraky se odvezou na firemní náklady k likvidaci. Celý proces se neobejde bez několika dokumentů. Především doložíte váš občanský průkaz, malý a velký technický průkaz, identifikační číslo VIN, které najdete na rámu nebo na karosérii. Odtah zdarma vyžaduje, aby měl vrak všechna kola. U vraku získaného z dědického řízení dodáte kopii dokumentu vztahující se k tomuto řízení. Jestliže likvidaci zařizuje jiná osoba než vlastník, vyžaduje se plná moc majitele ověřená úředním podpisem, což jde zaslat i dodatečně poštou.