Škodu Scala a Kamiq pořídíte s bohatou základní výbavou za zajímavé ceny

Cena Školy Scala

Mladoboleslavská automobilka nedávno představila dva nové zajímavé modely, a sice Škodu Scala a Kamiq. Každý přináší něco zajímavého do své kategorie vozů. V prvním případě přichází zajímavá technika v ještě zajímavějším designovém provedení, v druhém případě se jedná o praktický městský crossover, který si při každodenních pojížďkách městem rozhodně oblíbíte. Jak je to ale s cenami a výbavou těchto vozů? O tom si právě řekneme něco v tomto článku.

Bohatá základní výbava Škody Scala

V případě první jmenované škodovky, tedy Školy Scala, máte na výběr ze dvou benzinových agregátů a jednoho dieselu. Základní výbava se týká samozřejmě slabšího benzínového motoru, který má objem 1.0 litru. Agregát TSI disponuje výkonem 85 kW, který je naprosto dostatečný pro většinu řidičů. Cena Školy Scala v této základní výbavě začíná na částce 394 900 Kč, přičemž v ceníku je tato výbava označována jako AMBITION. 

Cena Školy Scala

Kromě toho v této základní výbavě dostanete například: 

  • LED světlomety
  • Klimatizaci
  • Tempomat

V LED provedení jsou přitom jak přední světlomety, tak zadní světla, ale rovněž mlhovky. Klimatizaci dnes samozřejmě ocení v horkých dnech každý, přičemž tempomat je rovněž velmi zajímavým bonusem základní výbavy. Samozřejmostí je v současnosti rovněž propracovaný infotainment palubní desky. Vůz vyjíždí na 16“ ocelových kolech.

Crossover pro boj v městských ulicích

Stejně jako v případě Škody Scala, se jmenuje základní výbava u crossoveru Kamiq. Ve výbavě AMBITION zde dostanete základní motorizaci 1.0 TSI o výkonu 70 kW. Ceny nové Škody Kamiq přitom začínají na 379 900 Kč. 

Ceny nové Škody Kamiq

Tento crossover je ideální do městských ulic, protože kombinuje výhody populárního SUV, tedy vyšší posed, a zároveň výhody běžného osobního vozu, kterým jsou kompaktní rozměry. Budete tak mít dokonalý přehled o dění na silnici, a zároveň nebudete mít problém zaparkovat i do těch menších mezer.