Domů » Rady a tipy » Chcete nový vůz bez starostí? Otestujte operativní leasing!

Chcete nový vůz bez starostí? Otestujte operativní leasing!

Stále více řidičů hledá auta na leasing, protože si finančně nemohou dovolit zaplatit nové auto v hotovosti. Pokud ale nechcete řešit auto na splátky, brát si nesmyslné půjčky, obávat se poruch a servisních prohlídek, které jsou pravidelnou nutností, pak se poohlédněte po dlouhodobém pronájmu auta bez závazků. Půjčka na auto je sice řešením pro někoho, komu nevadí platit úroky, nicméně praktickou a snadnou cestou, jak si užívat bezstarostnou a pohodovou jízdu po celý rok, je auto bez čekání, starostí a závazků.

Vylepšený operativní leasing

Operativní leasing dnes aktivně využívají firmy a velké společnosti s vozovým parkem. Je to jednoduché, za dostupnou cenu získávají špičkový servis vozidel, nové pneumatiky i profesionální poradenství. Nejjednodušší cesta k novému autu je přes Driveto. Zavedená společnost nabízí perfektní podmínky pro operativní leasing a nabízí široký výběr vozidel pro soukromé osoby, firmy i OSVČ. V nabídce najdete všechny značky, modely vozidel a díky podrobnému vyhledávači smíte volit i mezi palivem, náhonem a rozhodnout se, na jak dlouhou dobu požadujete pronájem automobilu. Díky tomu konečně budete jezdit ve vysněném voze vaší oblíbené barvy a v takové výbavě, která vám jednoduše sedí. Operativní leasingy se dramaticky mění a nabízí unikátní systém výhod. Abyste získali vůz, potřebujete pouze dva doklady a navíc můžete kdykoliv auto vyměnit nebo vrátit. Měsíční splátka zahrnuje povinné ručení, havarijní pojištění, garanční prohlídky, servis vozidla, přezouvání a bezpečné uskladnění sezónních pneumatik a další administrativní poplatky.

Komfort pro všechny řidiče

Pokud si z online nabídky vyberete svůj vysněný vůz, který zcela odpovídá vašim požadavkům, můžete si jej ještě prohlédnout při předávání. Všechna nabízená vozidla jsou v perfektním technickém stavu. Konečně můžete vyrazit na hory či jezdit do práce komfortním dopravním prostředkem. Podnikatelé si navíc mohou operativní leasing dát do nákladů. Dejte sbohem starostem a užívejte si jízdu bez limitů! Sledujte aktuální nabídku vozů online z pohodlí domova, popřípadě si vyberte žádaný model auta ze skladových vozů, jež smíte prakticky okamžitě začít využívat! Operativní leasing je nyní maximálně dostupný a přijatelný a jak již bylo zmíněno, pro společnosti i soukromé osoby.

Velkou radost budou mít samozřejmě i lidé, kteří si potřebují půjčit auto na mnohem kratší dobu. S operativním leasingem můžete jezdit do tří dnů a to už díky předložení pouhých dvou dokladů totožnosti. Získat leasing na takové úrovni nebylo nikdy snazší. Ať už jezdíte pět dní, dva měsíce či déle, odpadají vám všechny starosti s prohlídkami, opravami a servisem. Vše za vás vyřeší partnerská společnost. Tak nad čím ještě váháte?

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com