Domů » Ferrari » Co nového zažít během jízdy v autě?

Co nového zažít během jízdy v autě?

Rádi zkoušíte nové věci a nevíte co s volným časem? Nechejte se Firmou na zážitky přesvědčit, že také zima může nabídnout spoustu zajímavých aktivit. Některé ze zážitků od společnosti Allegria můžete darovat také jako vánoční dárek Vaším nejbližším. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.

Co s volným časem?

Zimní namrzlá vozovka v sobě skrývá mnohá nebezpečí. S těmi nástrahami si hravě poradíte po absolvování Školy smyku. Naučíte se zavčas zareagovat a s chladnou hlavou vyřešit nejrůznější problémy. I zkušení řidiči často váhají, zda vyjet v případě ledovky. Samozřejmě vyplatí se spíše počkat, avšak někdy to holt není možné. V takovou chvíli budete rádi za absolvování kurzu ve Škole smyku, neboť se naučíte ovládat vůz na ledu, sněhu i vodě. Naučíte se zkrotit neovladatelný vůz v jakékoliv situaci.

Zažijte pořádnou dávku adrenalinu během jízdy ve Ferrari

Není snad muž, který by si rád nesedl za volat v luxusním sportovním voze Ferrari. Adrenalinová jízda ve Ferrari by neměla uniknout ani Vám. Tento vůz se řadí nejen k nejluxusnějším vozidlům světa, nýbrž také k nejrychlejším kabrioletům. Ferrari 488 Spider Vás ohromí také svým vybavením. Fascinovat se můžete nechat také moderním designem. Ohromující jsou také jízdní vlastnosti. Posuďte sami, který jiný vůz umí zrychlit během pouhých tří vteřin z rychlosti nula na stovku. Ferrari Spider patří k nejluxusnějším sportovním vozům, které se kdy proháněly na silnici. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete také celou řadu dalších tipů na to, jak potěšit u rozbalování vánočních dárků Vaše nejbližší.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com