Domů » Dacia » Co nabízí nový model Dacia Duster

Co nabízí nový model Dacia Duster

Přemýšlíte o koupi nového, spíše tedy terénního vozu, přičemž jste limitováni financemi? Nabídka trhu s automobily je opravdu hodně velká a vybrat to správné auto pro vás nemusí být hračka. Možná bychom vám mohli s výběrem trochu pomoci. Zkuste se zaměřit na značku Dacia. Představíme vám jednoho zástupce SUV se zajímavou cenou – Dacia Duster.

Nejlevnější SUV vás příjemně překvapí

Původně měla Dacia Duster záměr být hodně levným SUV určeným pro východní Evropu – tedy cenově dostupné auto, schopné zdolat i náročnější terén bez nároku na komfort posádky. Na českém trhu je od roku 2010, přičemž stihla dvakrát nový facelift. Ten poslední z roku 2018 se skutečně povedl, možná proto, že Dacia Duster už má namířeno i mezi zákazníky v západní části Evropy.

dacia-duster-accessories-004.jpg.ximg.l_4_m.smart

Co je nového u Dacia Duster?

Novinkou, která potěší hlavně řidiče, je možnost nastavení volantu výškově i podélně, delší sedák i lepší výškové seřízení sedadla. Každý řidič si díky tomuto vylepšení najde svoji přirozenou polohu za volantem poměrně snadno.

Zlepšila se i ergonomie ovládacích prvků, přihrádky v interiéru mají příjemný objem 27 litrů. Tvrdé plasty vnitřního vybavení sice zůstaly, ale použité materiály působí lépe než v minulosti u první generace Dacie Duster. Prostor pro zavazadla je u verze s pohonem přední nápravy 445 litrů, u pohonu všech čtyř kol v kombinaci s rezervou je o něco nižší – 376 litrů.

S jistotou v terénu, v pohodě na silnici

Jezdíte-li hlavně v městském prostředí po dlažebních kostkách a tramvajových kolejích, pak jste si lepší auto než Dacia Duster vybrat nemohli. Tyto cesty zvládá totiž bravurně. Kromě toho Dacia Duster umí být úsporná a s dosažením dlouhodobé spotřeby benzínu okolo 6 litrů na 100 km by neměl být problém. S terénem si tento vůz poradí také hravě i díky novému asistentovi pro sjíždění prudkých svahů, který usnadňuje rozjezd do prudkého kopce.
Nová Dacia Duster, kterou si můžete detailně prohlédnou na https://www.rpz.cz, splňuje podmínky pro své univerzální použití na dálnici, v městském provozu i terénu. Stabilita, bezpečnost, perfektní ovladatelnost a odolnost z ní dělají skvělého společníka na cesty.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com