Domů » Rady a tipy » Podnikání s užitkovými vozidly

Podnikání s užitkovými vozidly

Kdo nemá auto, nejede. Nepřeveze nejen sebe a rodinu, ale ani velké nákupy ze supermarketů, starou lednici na skládku, nábytek pro tetu a nevyřídí další záležitosti. Všimli jste si, že počet aut pro podnikatelské účely stále roste? Také to zkuste!

Těžké firemní začátky

Příležitostí se pustit do práce pomocí malých, středních nebo maxi vozidel se najde nespočetně. Zásobování obchodů, vybavování zakázek pro firmy, rozvážková služba, stěhování, to vše potřebuje spolehlivé řidiče s ještě lepšími auty. Začátky nejsou nikdy lehké, navíc finančně zvládnutelné. Místo nákladné koupě spíše vyzkoušejte pronájem dodávek a užitkových vozů. V nabídce mnoha typů určitě najdete cenově přijatelné a funkční kusy nejoblíbenějších značek. Online nabídka navíc umožňuje prohlédnutí základních parametrů a detailů. V případě zájmu snadno každý model zarezervujete. Například vás zaujme pronájem skříňové dodávky. Vyberete příslušnou kategorii a hned koukáte, který model vám padne do oka.

Půjčovna dodávek a užitkových vozů bez zbytečného protahování

Když se rozhodnete půjčit vybraný vůz, počítejte s minimální dobou na sedm dní. Delší doba vás vyjde vždy levněji v porovnání s cenou za pouhý jeden týden. Pronájem dodávky se uskuteční velice svižně, jestliže doložíte řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Podnikatelé navíc dodají živnostenský list nebo výpis z obchodního rejstříku. Po vybrání ideálního vozu pro vaše účely dojde k sepsání smlouvy, což zabere přibližně deset minut. Po podpisu už vám nic nebrání nasednout za volant a odjet rovnou do firmy, kde ho předáte do opatrování zaměstnanci. Ten se už postará, abyste vydělávali a bez problémů platili dojednanou sumu. Rovněž stojí za zmínku kompletní servis, který se nabízí úplně ke každému vozidlu. Postavte se na vlastní nohy bez zbytečně vysokých počátečních nákladů.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com