Splňte si sen půjčením sportovního vozu

Půjčovna sportovních aut Praha

O čem muži nejčastěji sní? Například o skvělém fáru, ve kterém se projedou a díky němuž prožijí ten jedinečný pocit euforie. Chcete také vyjít vstříc neobyčejnému dobrodružství? Zapomeňte na to, že to nejde.

Vyzkoušejte si luxusní auto

Nevšední automobily umí rozproudit krev v žilách už od pouhého pohledu. Každý nadšenec si hned představí, jak usedne dovnitř a pak se stane řidičem modelu, kterého si všimne skoro každý. Říkáte si, že některé sny se nikdy nestanou realitou? V tomto případě ano, i když nevlastníte milióny na pořízení nejideálnějšího vozu. Půjčovna luxusních vozů Praha vám poskytne ojedinělého mazlíčka za rozumnou cenu. Auto si půjčíte na jeden den, ale i na celý víkend. Rozhodnutí záleží zcela na vás. Cena zahrnuje platnou dálniční známku, havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění odpovědnosti. Nechybí ani servis k uspokojení i nejnáročnějších zákazníků.

Nikdy není nouze o nové zážitky

Něco nového zažít se dá jen tehdy, když tomu jdete sami naproti. Jen tak přemýšlíte nad futuristickým designem auta Lexus RCF. Dumáte, jak probíhá řazení pomocí chytré osmistupňové automatické převodovky, jak se točí volantem během zážitkové jízdy, když se k vám najednou dostanou zvěsti o originální nabídce. Půjčovna sportovních aut Praha vám přistaví auto kamkoliv si budete přát. Tato služba se poskytuje zdarma v rámci hlavního města.

Zapůjčení se ovšem spojuje se splněním několika podmínek. Vyžaduje se minimální věk řidiče 21 let, řidičské oprávnění skupiny B a složení vratné kauce ve výši 50 000 Kč. Cena pronájmu se odvíjí podle sazeb uvedených v aktuálně platném ceníku. Pronajímatel však může sjednat cenu také individuálně po vzájemné dohodě. Vždy se pronájem vozidla platí před uskutečněním jízdy. Obdržíte plnou nádrž a očekává se, že ji vrátíte plnou. Spolehněte se na dostatečné zaškolení před vyjetím do terénu.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *