Cominvest CZ – investovat do kvality se vyplatí

Péče o lak

Pokud jste profesionální řemeslník, živíte se jako hodinový manžel či je kutění vaše hobby, pravděpodobně dobře víte, že kvalita je u pracovních nástrojů velice důležitá. Bruska z hobbymarketu, která nevydrží ani po dobu záruky, či jiné neznačkové nástroje, určitě nestojí za to kupovat, i když se zdají být levné. Rozhodně se vyplatí preferovat kvalitu, jako jsou korunkový vrták do dlažby KEIL, řezné kotouče Mabtools, vrtačky, brusky a další profesionální nástroje, které k nám dováží firma Cominvest CZ.

Proč právě Cominvest CZ?

Firma vznikla již na začátku 90 let a při jejím založení si majitelé předsevzali, že budou na náš trh dovážet pouze prověřenou kvalitu – žádné neznačkové nářadí, které dokáže konkurovat pouze svojí nízko cenou. Kvalitní sortiment v oblasti nástrojů a nářadí zde totiž v té době velmi chyběl. Jejich myšlenka slavila úspěch.Cominvest CZ se brzy stal jedním z nejprestižnějších dovozců a prodejců nářadí pro kutily i profesionální řemeslníky. Navázal spolupráci s prověřenými evropskýmivýrobci nářadí a nástrojů především z Německa a Itálie a u mnoha z nich se stal výhradním dodavatelem. V současné době dodává Cominvest CZ své zboží do více než 250 obchodů v rámci celé ČR.

Od korunkového vrtáku až po auto kosmetiku

Kromě vrtaček, brusek, ohýbaček a dalších špičkových nástrojů, seženete u Cominvest CZ i kvalitní německou autokosmetiku značky Autosol. Péče o lak auta je obzvláště důležitá nyní v zimních měsících, kdy povětrnostní vlivy způsobují ohrožení celistvosti laku a případnou korozi. Přípravky Autosol fungují jako neviditelný štít, který váš vůz nejen ochrání před korozí, ale navíc mu dodají i nádherný lesk. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli výrobek z rozsáhlého sortimentu Cominvest CZ, zcela jistě nesáhnete vedle.