Poškození vstřikovačů

Vstřikovače

Vstřikovače jsou nedílnou součástí vysokotlakého systému. Vstřikovač dávkuje palivo do spalovacího motoru válců, které obdrží od vstřikovacího čerpadla. Opravy vstřikovačů je možné zajistit na špičkových strojích, repasované vstřiky nejznámějších výrobců jsou nabídkou autoservisů. Výrobců vstřiků je více, každý z nich má vlastní značení a formát označení a umístění katalogového čísla.

Mezi nejčastěji používané vstřikovače patří vstřikovač od firmy Bosch. Má několik typů vstřikovačů, typ solenoid pro vozy Mercedes, MBW, Peugeot. A dále typ piezo. Výhodou je, že vstřikovače typu Bosch mají viditelné identifikační číslo, aniž by se musel demontovat motor.

Firma Siemens má piezoelektrické vstřiky, které nelze vždy repasovat, z důvodu nedostupnosti dílů. Je možné je zkontrolovat a upravit, aby lépe spalovaly palivo a měly tišší chod.

Další možností jsou vstřiky Denso, vstřik se v tomto případě musí demontovat z motoru. Vstřiky Delphi se také musí demontovat a zjistit tak identifikační číslo.

Pokud hledáte odborníky na opravu vstřiků, obraťte se s důvěrou na naši firmu FlexaMi Auto s.r.o. Nabízíme repasované vstřiky nejznámějších výrobců. Vše máme dostupné skladem. Zajistíme Vám dopravu vstřiku přímo k Vašemu automobilu. Jestliže sháníte jiný typ vstřikovače, než který máme v nabídce, zajistíme ho pro Vás v během krátké doby. Opravám vstřiků se věnujeme denně, můžete se spolehnout na naši precizní práci, kvalitu výrobků a jejich spolehlivost. Vstřikovače repasujeme pouze za použití nových originálních náhradních dílů. Naši pracovníci vždy přesně dodržují postupy uvedené výrobci vstřikovačů. Vstřikovače poté otestujeme na certifikovaných testovacích stanicích. Repasované vstřikovače jsou správnou volbou z ekonomického i ekologického hlediska. Jejich použitím získáte jistotu bezpečné a finančně výhodné jízdy.