Domů » Informace pro motoristy » Easy Rent – snadné zapůjčení vozidla

Easy Rent – snadné zapůjčení vozidla

Proč jsem využila služeb autopůjčovny? Jednoduše proto, že se můj vlastní automobil porouchal a musela jsem ho dát do servisu. Bohužel jsem se však potřebovala nutně dopravit na důležitou pracovní schůzku. Jako nejjednodušší řešení se nabízelo zapůjčení vozidla. A protože jsem z Prahy, volba padla na pražskou autopůjčovnu Easy Rent, která nabízela pro mě nejlepší služby.

Autopůjčovna pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozu

Jste-li motorista, asi znáte ten pocit, když jste najednou bez auta. Jako naschvál ho totiž potřebujete zrovna ve chvíli, kdy je automobil nepoužitelný. Pracovní schůzku jsem zrušit nemohla, proto jsem hledala autopůjčovnu, která mi dokáže přistavit auto během krátké doby. A našla jsem. Auto od Easy Rent jsem měla k dispozici do hodiny a půl od internetového objednání služby.

Dlouho jsem v jejich vozovém parku nevybírala. Jsem zvyklá jezdit ve vozidlu nižší střední třídy, tudíž volba padla na Citroën Picasso s manuální převodovkou a benzínovým motorem. Využila jsem zvýhodněné zlevněné ceny 631 Kč na zapůjčení vozu na 4 dny přes víkend, která se mi jevila jako velmi příjemná a můj finanční rozpočet nijak nezatěžující. Autopůjčovna Easy Rent mi vybraný automobil přistavila na smluvené místo v mém bydlišti. Vůz byl čistý a v top stavu.

Služby motoristům, které potěší

Mám ráda jistoty, proto jsem využila možnost sjednání nulové spoluúčasti v případě eventuální havárie s půjčeným vozem. Byla jsem mile překvapená, že v ceně nájmu je zahrnutá i asistenční služba. Tu jsem nakonec vůbec nevyužila, ale dobrý pocit jsem z toho měla. A protože jsem poměrně pracovně vytížená a nemám čas na spoustu věcí, zalíbilo se mi, že za malý příplatek jsem mohla nechat udělat kompletní vyčištění a uvedení vozu do původního stavu. Opravdu mi tato služba ušetřila spoustu času. Vyúčtování kauce a vrácení automobilu pak proběhlo přesně dle naší domluvy s autopůjčovnou.

Radka Tvarohová

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com