Zájem o auto veterány neklesá

Veteráni prodej

Každý si během života najde nějakého koníčka, kterému se věnuje s maximálním úsilím. Nejčastěji se sbírají známky, pohlednice, ubrousky, plechovky a jiné drobnosti. Setkáte se však i s nákladnějším hobby, kam určitě patří pořízení auto veterána.

Veteráni prodej

Auto veterán u vás v garáži

Některé veterány zapadají do všeobecně známých, například legenda českého automobilismu Velorex nebo Cadillac 1948. Pokud u vás doma ve stodole schováváte auto, které dosáhlo již třiceti let od své výroby, máte ho doma také. Abyste se tím však mohli chlubit, zařiďte ještě několik záležitostí. Především se platí ekologická daň určená podle emisních limitů, což se však nevztahuje na první registraci, protože v tomto případě jsou vozy osvobozeny od této daně. Při splnění požadavků klubové a krajské testace se na vašem historickém a sportovním autu objeví znak „V“ na registrační značce historických automobilů. To není zadarmo a s placením stále nekončíte. Čeká vás zanesení do registru, focení vozu, proplacení cesty komisaře a testování.

Veteráni pod jednou střechou

Není nad to si pořádně vybrat z dostupných modelů. Zajděte tam, kde se nabízejí desítky vozidel. O prodej veteránů se nemusíte nijak starat, zvládnou to za vás odborníci. Výběr zahrnuje české a slovenské značky. Seženete například Mercedes-Benz 450 SL, Chrysler Imperial Le Baron, Jeep Willys / FORD GPW, Porsche AP17 či LANZ D38. Veteráni prodej je vám k dispozici kdykoliv, když se rozhodnete dát sbohem svému miláčkovi, ať už z jakýchkoliv důvodů. Jiní si zase naopak rádi vyberou nový přírůstek do své garáže. Na webových stránkách si snadno prohlédnete potřebné údaje, kam zapadá hlavně cena, značka, rok výroby, stav tachometru, obsah a výkon motoru. Ani renovace nemusí být pro vás těžká záležitost, stačí se rozhodnout pro tým zkušených odborníků s kvalitním technickým zázemím.