Jakou značku automobilu si zakoupit?

Když kupujete nový automobil, jistě je důležité vybrat značku automobilu. Nyní je k dostání opravdu pestrá škála nejrůznějších značek a jejich modelů a typů. Určitě je těžké se orientovat ve všech nabídkách automobilek, ale každý jistě cítí, že má či nemá k danému autu blíže. Někdo si potrpí na eleganci, druhý na sportovní verzi, další zase hledí na praktičnost. Každopádně je výhodou, že je z čeho vybírat. Tak je totiž možné veškeré vaše požadavky uspokojit výběrem toho správného vozu.

Škoda Auto

Pro český národ jsou vozy Škoda srdcovou záležitostí. Stále je spousta z vás bere jako naše auta. Na našich silnicích jsou rozhodně k vidění spousta automobilů Škoda Octavia, Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Yeti, Škoda Superb, sem tak se ještě objeví nějaký ten Favorit a úplnou novinku představuje Škoda Citigo. Dle ankety Best Car je Škoda nejúspěšnější značkou roku 2012. Automobily Škoda představují tradici a nabízejí komfort, eleganci, zajímavý design, spolehlivost a dostupné ceny.

Volkswagen

Německá automobilka produkuje vozy, které jsou u nás taktéž oblíbené. Proslavily se zejména modely Passat, Polo, Golf, Touareg nebo Lupo. Automobily Volkswagen jsou orientované jak pro střední příjmové skupiny, tak pro jedince, kteří si mohou dovolit luxus. Vybrat si můžete rodinný, sportovní , užitkový i terénní automobil. Volkswagen vozy se vyznačují prvotřídní kvalitou, která je prověřená mnoha generacemi. Nabízí nové technologie a vytříbený design. Jestliže je vám bližší tato značka, jistě si vyberete model, který bude přesně odpovídat vašim představám.

Audi

Další německé vozy představuje značka Audi. Tato značka je reprezentována především luxusními vozy, které okouzlí ne jeden pohled. V České republice jsou vozy Audi lídrem v luxusním segmentu. Mezi nejznámější modely patří zejména Audi A6, A1 a A4, Audi Q3. Automobily Audi jsou vysoké kvality, elegantního vzhledu a nabízí opravdu atraktivní vozy. Jsou vhodné pro ty z vás, co si potrpí právě na spojení kvality a prvotřídního designu.

Ford

Představme si ještě americkou automobilku Ford, jejichž vozy se u nás rovněž hojně prodávají. Na českém trhu patří automobily Ford k nejoblíbenějším prodávaným ojetinám. Značka má pověst především kvalitních vozů, které vám dlouho vydrží. Známé jsou např. modely Escort, Fusion, Ka, Ranger, Mustang nebo Mondeo.