Pojďte se přestěhovat. Zkuste pronájem dodávek Praha i Ostrava

pronájem dodávek Praha

Právě léto je ideální čas na to, abychom se pustili do stěhování svépomocí. Řada lidí má již nové bydlení připraveno, ale není schopna se dokopat k tomu, aby se přestěhovala. Dva nájmy mohou lézt do peněz. V létě navíc můžeme narazit na nedostatek kapacit stěhovacích služeb. Vždyť i stěhovák si chce užít letní dovolenou. Tu svoji však můžete právě vy využít ke své velké životní změně – půjčovna dodávek Ostrava i Praha funguje jako skvělý pomocník pro stěhování – soukromníků a firem.

Dodávka pro stěhování v Ostravě

Půjčovna dodávek Ostrava Van2go.cz funguje skutečně na zavolání. V jakoukoliv denní a noční hodinu, v pátek, o víkendu i ve svátek, v režimu 24/7, máte možnost již do jedné hodiny mít k dispozici přesně tu dodávku, jakou pro své stěhování potřebujete. Řidiče shánět nemusíte. Pokud máte řidičský průkaz typu B, stačí vám i pro řízení dodávky. Za denní půjčení zaplatíte cenu již od 890 Kč a denní limit pro kilometry je zdarma. Nemáte zrovna nejplnější bankovní účet? Ani toho se bát nemusíte, protože firma nepožaduje žádnou kauci.

Dodávka pro stěhování v Praze

Van2Go.cz, to je rovněž pronájem dodávek Praha. I zde si lze jakýkoliv vůz z nabídky půjčit kdykoliv ve dne i v noci. Celý proces půjčování je naprosto bezkontaktní a snadný. Pokud si chcete dodávku rezervovat na některý vhodný termín, rezervace funguje perfektně online.

Proč se stěhovat svépomocí a v létě?

Někdo nechce zažít stěhovací chaos, kdy mu do bytu či domu vlítne parta stahováků a udělá rychlý převoz věcí na novou adresu. Někdy věci rozstěhováváme na více adres, nebo se v novém zařizujeme postupně. Míváme též citový vztah k některým věcem a nechceme je dát z ruky či ztratit z dohledu ani při stěhování. Nebo jsme prostě multifunkční a chceme si zkusit na vlastní kůži i stěhování svépomocí. A v létě si na to třeba v rámci své dovolené najdeme více času.

Když stěhujeme firmu, můžeme být na tom podobně. Někdy nám přijde snadnější požádat zaměstnance, zejména pokud jste jen malým tým, aby se přestěhovali sami. A na odvoz těžkých věcí se prostě půjčí dodávka. Mnohé firmy jsou dnes pouze stanice s počítačem ev. s notebookem a ke stěhování toho zas tolik nemáme.