Vybíráme nové autopotahy

autopotahy Škoda

Používáte v autě autopotahy nebo máte sedadla nechráněná před poškozením? Mezi řidiči se najdou jak příznivci, tak také odpůrci autopotahů. Dříve jsme se s autopotahy ve vozech setkávali častěji, dnes jsou sedačky vyráběny z kvalitních a odolných materiálů, které se zároveň velmi dobře udržují. Dnes slouží autopotahy především k renovaci interiéru starších vozů.

Renovace interiéru vozu

Typickým příkladem jsou vozy zakoupené přes autobazar nebo soukromého prodejce. Jestliže jsou na původních sedačkách zřetelné známky opotřebení, pak je pořízení nových autopotahů tím nejjednodušším řešením. Navíc jimi můžete ozvláštnit interiér vozu. Nemusíte totiž nutně vybírat jen jednobarevné potahy v základních barvách. Nabídka autopotahů je aktuálně velmi široká a dostupná pro každého řidiče. Samozřejmost jsou autopotahy s logem nebo názvem značky vozu. Jistě vypadá mnohem lépe, pokud budete mít ve vašem voze značky Škoda také autopotahy Škoda. Má váš čtyřkolový miláček nějaké speciální označení? I to můžete mít vyšito na autopotahu nebo autokoberečku. Co je při výběru autopotahů důležitější než samotný vzhled, je však odpovídající rozměr.

Autopotahy na míru

Z hlediska bezpečnosti při jízdě je nezbytné, aby autopotahy na sedačkách zcela dokonale seděly. Toho docílíte velmi jednoduše. Stačí si na stránkách firmy Vopi, která se zaměřuje na výrobu autopotahů a dalších doplňků, pomocí jednoduchého konfigurátoru objednat autopotahy odpovídající modelu vašeho vozu. Vyzkoušet si ho můžete pod tímto odkazem www.vopi.cz/konf-autopotahy/. Tyto autopotahy na míru jsou vhodné zejména pro ty řidiče, kteří je plánují používat neustále. Jestliže potřebujete autopotahy použít jen jednorázově nebo na kratší dobu, pak si můžete vybrat také z nabídky univerzálních autopotahů. Ty najdete jak na výše uvedených stránkách, tak také ve většině běžných obchodních domů.