Domů » Rady a tipy » Traktory Zetor: dostupné náhradní díly a snadné opravy

Traktory Zetor: dostupné náhradní díly a snadné opravy

Traktor Zetor do každé vesnice. Tato fráze zní poněkud nadneseně, v podstatě je však velmi výstižná. Postupem času si traktory Zetor totiž našly cestu nejen i do těch nejmenších českých vesnic, ale jejich spolehlivost a kvalitní provedení přesvědčily i zemědělce za našimi hranicemi.

náhradní díly

Léty prověřená kvalita traktorů Zetor

Traktory značky Zetor jsou zcela běžně k vidění v Německu, Polsku nebo na Slovensku, ale uplatnění nalezly také ve Velké Británii nebo na druhé straně Atlantského oceánu. Najde se mnoho zemědělců, kteří na tyto stroje nedají dopustit ani ve velké konkurenci zahraničních strojů.

Není rovněž nijak překvapující, že stále lze na českých polích občas zahlédnout i jedny z prvních modelů traktorů Zetor, které byly veřejnosti poprvé představeny už na konci čtyřicátých let a na počátku padesátých let.

Snadné a rychlé opravy jsou samozřejmostí

Základním předpokladem pro rychlou a snadnou opravu svépomocí jsou v první řadě náhradní díly. Právě špatná dostupnost náhradních dílů způsobuje při opravách starších modelů traktorů a dalších strojů mnoho problémů. To však není případ traktorů Zetor, pro které jsou náhradní díly velmi dobře dostupné, a to i v případě starších modelů.

Neméně užitečná je při opravách i pravidelné údržbě také uživatelská příručka, která provede majitele traktoru Zetor krok za krokem, včetně informací o specifikách jednotlivých modelů a modelových řad traktorů Zetor.

Levné náhradní díly hodící se pro Zetor

Při opravách je podstatná rovněž finanční stránka. Pravidelné opravy a výměna opotřebovaných dílů mohou takřka neuvěřitelně prodloužit životnost traktoru. Rozhodně není nutné spoléhat pouze na originální díly, kterým směle konkurují neoriginální náhradní díly, které nabízí například společnost Nekvinda – Zemědělská technika, a. s., a které jsou charakteristické velmi dobrým poměrem kvality a ceny.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com