Domů » Rady a tipy » Vyjeďte do zimy s novými gumovými autokoberci

Vyjeďte do zimy s novými gumovými autokoberci

Nebaví Vás odklízení nánosů sněhu a následné špíny z látkových autokoberců ve Vašem vozidle? V tom případě je počátek měsíce prosince skvělou příležitostí k jejich výměně za gumové.

Gumové autokoberce jedině od Vopi

Právě přesné gumové autokoberce, které jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly požadavkům konkrétnímu typu dané značky automobilu, Vám mohou zaručit jedinečnou ochranu před nanesením nečistot a špíny z bot. Přesné gumové autokoberce jsou vyrobeny tak, aby na nich byly vytvarovány výstupky v podlaze. Společnost Vopi doporučuje gumové autokoberce používat zejména v podzimním a zimním ročním období. Nejprodávanější gumové autokoberce se nachází ve skladech společnosti Vopi a je možné kdykoliv je odeslat zákazníkovi. Autokoberce pro Váš vůz si můžete vybrat zde www.vopi.cz. Autokoberce jiných automobilových značek je schopná tato firma Vám rychle dodat v nejbližších dnech. Přesné gumové autokoberce jsou obvykle vyrobeny z kvalitní pryže a skvěle kopírují podlahu vozu, pro který jsou určeny. Bezpečnost řidiči dodává protiskluzové řapíky na spodní straně koberců. Právě ty totiž zajišťují fixaci proti pohybu koberce na podlaze vozu.

Nezapomeňte přidat do nákupního košíku také textilní autokoberce na jarní sezónu

Oblíbené jsou také oboustranné koberce do kufru, které byly vyrobeny přednostně pro značky vozidel Škoda. Koberce do kufru je možné použít oboustranně. Přičemž jedna strana je vyrobena z textilu a druhá z materiálu TPE. Ten je svými vlastnostmi velmi podobný gumě. Objednat můžete do Vašeho rodinného nebo služebního vozu také kvalitní textilní autokoberce, na které přijde řada znovu v teplém a suchém jarním a letním období.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com