Domů » Pneumatiky » Výběr pneumatik zvládnete online

Výběr pneumatik zvládnete online

Zima je konečně pryč a já jsem se rozhodl své plechové krásce dopřát nové obutí. Vybrat kvalitní letní pneu, finančně se nezruinovat a cítit se bezpečně mi dalo celkem zabrat. Protože ale na svém zdraví nechci šetřit, vím, že auto musí být co nejlépe ovladatelné a výkonné. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak důležitou roli gumy na auto hrají. Dokáží totiž zvýšit potěšení z jízdy a udržet automobil na vozovce za každého počasí.

Vyplatí se univerzální pneumatiky?

Když jsem volil své nové letní obutí pro automobil, zvažoval jsem také variantu univerzálních pneumatik. Jenže při svém velkém ročním nájezdu by to byla zbytečná investice, protože by gumy nevykazovaly tak skvělé vlastnosti na vozovce v zimních měsících. Univerzální pneumatiky se hodí pro řidiče s malým ročním nájezdem, pro ty, kdo cestují třeba do centra města a v zimě jezdí pouze po upravených cestách. I přesto, že jsou univerzální pneu oblíbené a kvalitně zpracované, nehodí se skutečně pro každého.

pneumatiky Continental PremiumContact 6

Já jsem si vybral letní pneumatiky z dílny Continental. Tato značka mě přesvědčila solidním poměrem ceny, kvality a výkonu. Nové pneumatiky Continental PremiumContact 6 garantují bezpečnost a pohodlí i při sportovní jízdě. Navíc se pyšní skvělým brzdným výkonem na mokru a vylepšeným výkonem pneumatiky. Kdo dává přednost tradičním Barum gumám, může vyzkoušet třeba model Brillantis 2 s vysokým kilometrovým výkonem a nižší hlučností.

Proč nejezdit na zimních pneu v létě?

Stále se najde řada řidičů, která zimní pneu nesundává a dojíždí je ještě v letních měsících. Zimní pneumatiky jsou hlučnější a přitom mohou zvyšovat spotřebu, proto se mi to zdá jako zbytečná zátěž. Naopak bych raději volil kvalitní gumy včas, abych neměl problém s přezutím na konci listopadu. Nové pneumatiky na letní i zimní sezónu dnes už nakoupíte online z pohodlí domova a ušetříte tak peníze stejně jako spoustu času v prodejnách.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com