Výběr programu pro mytí vašeho auta

automyčka praha Karlín

Už zase vám vnějšek a vnitřek auta ukazuje, jak by to chtělo pořádné generální čištění? Nemusíte příliš dlouho váhat, i když neoplýváte spoustou volného času, stačí zajet na místo, kde se o vše odborně postarají sami.

Dávejte si pozor i na ruční mytí

Pokud jste už někdy absolvovali ruční mytí vozidla, jistě víte, že se musí dávat pozor na správné používání pomůcek a přípravků. Někdy se stane, že se poškodí lak. To se vám však nestane u profesionálů, kde vědí, že chemie a nevhodné nástroje škodí, proto je nepoužívají. Automyčka Praha Karlín si se vším hravě poradí, protože zde bodují zaškolení pracovníci vybaveni profesionální kosmetikou na odstranění špíny a mastnoty. Nevynechají žádný detail, aby vše bylo podle vašeho přání dokonale čisté. Vidět krásu a cítit vůni zcela nového auta je bez pochyb hodně příjemné. Při řádném čištění interiérů se dá tomuto pocitu zase znovu přiblížit. Důkladné vyčištění interiérů zahrnuje pořádné vysátí podlahy, koberečků, sedaček, kufru apod. Dále se ošetří kůže, odstraní se chlupy od zvířat, obnoví se palubová deska a mnohé jiné činnosti.

Mycí programy pro vnější části

Máte si z čeho vybírat! Automyčka Praha poskytuje služby zahrnující osm mycích programů. Vy si zvolíte ten, který momentálně potřebujete ze všeho nejvíc. V rámci jednoho z nich vás čeká 35 až 45 minut péče o exteriér. Nejprve se začne předmytím, kdy se odstraní nečistoty a hmyz. Pokračuje se ručním mytím Nano šamponem, vyčištěním disků a impregnací pneumatik. Následuje vysušení karoserie, prahů a vnitřních hran dveří. Nakonec se doleští vnější okna. V dalším programu může tyto činnosti doplnit ještě vysátí interiérových koberečků. Dopřát si můžete i kompletní čistící programy, kde lze vyzkoušet mokrou nebo suchou cestu. Zde však počítejte s delší dobou provedení, u mokré varianty tři až čtyři hodiny.

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *