Domů » Pneumatiky » Zimní pneumatiky zvládnou ledovku i závěje

Zimní pneumatiky zvládnou ledovku i závěje

zimní pneumatikyLyžaři jásají, řidiči nadávají. Jako každý rok se opakuje stejný scénář, kdy silnice pokryje silná vrstva sněhové nadílky a cesta autem se stává více riskantní, zvláště pak v momentě, kdy vozovka není odhrnuta a posypána technickou solí či štěrkem. Chcete-li jezdit bez starostí také v zimním období, vyberte si špičkové gumy prvotřídní kvality, které vás nenechají na holičkách. Pouze originální modely pneumatik se mohou pochlubit perfektními přilnavými vlastnostmi a skvělým brzdným výkonem.

Povinná výbava od listopadu

Již čtvrtým rokem platí zákon ukládající povinnost mít na motorovém vozidle obuté zimní pneumatiky v případě, že se mezi prvním listopadovým a posledním březnovým dnem na pozemní komunikaci nachází, či jen hrozí, výskyt souvislé vrstvy sněhu, ledu nebo námrazy. Jestliže dojde k porušení stanovených podmínek, může policejní kontrola uložit pokutu ve výši až 2 tisíce korun či zakázat řidiči další jízdu. Proto nezapomeňte zkontrolovat stav vašich současných zimních gum a využijte skvělých cen na značkové modely od předních výrobců.

Zimní pneu má výrazně lepší vlastnosti než univerzální modely gum, které využívají zejména sváteční řidiči. Hledáte-li opravdu ideální řešení pro svůj vůz, prohlédněte si nové zimní pneumatiky Continental se skvělým handlingem na suchu pro přesné řízení či vynikajícím výkonem na sněhu pro potěšení z jízdy. Velmi povedené gumy s označením TS 860 S symbolizují spojení inovativní směsi, profilu a konstrukce. Snižují valivý odpor i spotřebu paliva, aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti na vozovce.

Barum – kompromis pro náročné řidiče

Jestliže dáváte přednost ekonomičtější variantě, prohlédněte si nové Barum Polaris 3. Pneumatiky na zimu od známého výrobce mají vyšší kilometrový výkon díky nízkému opotřebení a zároveň vynikající samočistící vlastnosti. Chcete udělat maximum pro bezpečí sebe, posádky i ostatních řidičů za nepříznivého, zimního počasí? Vyberte si nové zimní pneu!

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2016 Make Money Network s.r.o - jak vydělávat více. Kontakt: makemoneysro@gmail.com