Přenechte správu vozového parku na profesionálech

správa vozového parku

Stále více společností vyžaduje perfektní kontrolu svých vozidel. Přitom správa vozového parku je velmi jednoduchá, efektivní a přesná. Stačí si vybrat firmu, která vám zajistí inovativní hardware a kromě detailních údajů zprostředkuje instalaci do vybraných automobilů. Mechanismus si můžete naistalovat ale též svépomocí a využít satelitního sledování za atraktivní cenu.

správa vozového parkuKromě sledování aut vám společnost dodá též audit shrnující údaje o cestě, detailní reporty o stylu jízdy a též časový rozvrh. Sledovací zařízení vám dodá informace o každé srážce automobilu, a díky tomu budete mít okamžitý přehled, kdy a jak se nehoda udála.

Správa menších vozových parků

Moderní systémy dokáží obhospodařit vozové parky s menší flotilou, takže majitelé mohou sledovat aktuální polohu veškerých vozidel. Kontrola je důležitá samozřejmě pro zpětnou vazbu, ale rovněž snižuje rizika a výdaje na pohonné hmoty. Díky kontrole se snadno dozvíte, jakým způsobem řidič používá vozidlo, a jediným stiskem tlačítka rozdělíte obchodní cesty a soukromé kilometry. Tím si usnadníte následnou administrativu a jednodušeji docílíte kompletních informací. V neposlední řadě vám systém kontroly poslouží k porovnání údajů s pokutami a časy. Pomocí GPS lze sledovat také návěsy. Vybavení je odolné vůči nepříznivým vlivům i extrémně teplému počasí.

Investice do hi-tech technologie se vyplatí

Chcete-li udělat maximum pro komfort a bezpečnost řidičů vozidel, investujte do palubních kamer. Ty se vyznačují citlivým senzorem a bezchybnou kvalitou nahrávání videa. Kamery se dají snadno spojit s automobilem a zároveň citlivě reagují na světlo. Díky full HD video nahrávání získáte perfektní obraz o dopravní situaci. Kamery jsou opatřeny alarmem, který upozorní na nepovolenou manipulaci. Další aktuální informace včetně nabídky služeb pro sledování vozidel najdete například zde https://www.trakm8.cz/sprava-vozoveho-parku.