Prodejte auta na náhradní díly a vydělejte

car

Máte nové auto a potřebujete se zbavit toho starého? Nemyslete si, že třeba i vrak už nikdo nekoupí. Může se najít spousta částí, které se dají rozprodat na náhradní díly. Tak zpeněžte své vozidlo takto.

Solidní prodej auta na náhradní díly

To je výhoda aut, že se dají maximálně zpeněžit. Nové náhradní díly jsou totiž drahé, takže je velká poptávka po používaných, ale zachovalých komponentech. Jestli máte auto, jehož oprava by stála velké peníze, pak si ty peníze vezměte vy skrz prodej auta na náhradní díly. Nechte na něj mrknout profíky, kteří řeknou, co je ještě použitelné a ocení jednotlivé komponenty. Firma od vás vykoupí vůz za hotové, následně jej rozebere, a vše ekologicky zlikviduje. Vy dostanete protokol o ekologické likvidaci vozu, který dáte registru vozidel a necháte jej odhlásit. Dostanete peníze a ještě s tím budete mít co nejméně práce. Nejste si jisti, zda je vaše auto na odpis? To přece odhadnou experti, jestli je už není finančně výhodná oprava, a také, jestli by byl o auto při potenciálním prodeji zájem.

Jak zlikvidovat vozidlo?

Jak celý proces probíhá? Oslovíte výkupce, můžete i online. Daný odborník si auto prohlédne a sdělí vám orientační hodnotu vozu podle fotek, zohlední typ auta, stav a využitelnost náhradních dílů. Když tedy budete mít zájem vůz prodat, přijede firma za vámi, její pracovníci provedou osobní prohlídku vozu a sdělí vám tak konečnou sumu odkupu. Po podpisu kupní smlouvy vám vyplatí peníze v hotovosti, a pak se může zlikvidovat vozidlo. Vy se nebudete o nic starat, jen musíte pár dokumentů někam donést, s tím vám ovšem poradí daná firma. Jí je společnost Zahotove.cz. Zde vykoupí vaše auta jakéhokoli typu i stavu, klidně může jít o vraky. Dojedou za vámi, kam budete chtít, mají minimum podmínek, takže je tu opravdu velká šance ještě něco vydělat na vozidle. Navíc máte záruku peněz přímo na ruku.