S jakým vozidlem brázdíte silnice?

kia

Vybrat si z nabídky automobilů co možná nejideálnější vůz je ve změti značek a modelů nelehkým úkolem. Reklamy v televizi a na billboardech vykreslují všechna vozidla jako dokonalý prostředek, bez něhož se na cestách neobejdete! Každý řidič má jiná očekávání, jež jsou spolu s cenou rozhodujícím kritériem pro výběr favorita! Menším pomocníkem v rozhodování mohou být výsledky každoročně provedených testů spočívajících v odhalení slabých a silných stránek testovaných aut.

kia

Stabilní partner v oblasti automobilového průmyslu

Pokud se nemůžete rozhodnout pro volbu toho či onoho vozidla, porovnejte současnou nabídku vozidel s dlouhodobějšími trendy. Řada prodejců si na trhu léta udržuje stabilní příčku, několik málo z nich dokonce zlepšuje své postavení díky produkci silnějších, bezpečnějších a vybavenějších vozidel. Do této skupiny lze bezesporu začlenit značku Kia se zastoupením v mnoha lokalitách České republiky.

Kia na sto způsobů

Za zmínku určitě stojí model Kia Sportage, který vás na první pohled upoutá elegantním a ladným vzhledem. Interiér tvoří pohodlná sedadla doplněná chromovanými a lesklými prvky. Velkou předností vozu je inteligentní systém parkování, s jehož pomocí zaparkuje i úplný začátečník. Vozidlu nechybí silný motor, hospodárná jízda a skvělá stabilita. Moderní zevnějšek, komfortní interiér a unikátní jízdní vlastnosti nabízí též Kia Ceed. Kromě jiného vás upoutá parkovacím asistentem, sedmistupňovou převodovkou a funkcí chytrého klíčku, který při odemykání vozu můžete klidně nechat v kapse. Možná však dáte přednost jedinečnému designu, jímž se chlubí Kia Stonic. Prostorné auto s řadou technologických vychytávek slibuje pohodlnou a klidnou jízdu i v rušném městském provozu.

Už během testovací jízdy si určitě zamilujete prostor a aerodynamiku typickou pro model Kia RioKia Optima pak nabídne jedinečné světlomety nápomocné při jízdě po setmění, systém bezdrátového nabíjení a možnost rozšíření základní výbavy o panoramatické střešní okno s praktickou roletou. Už víte, jaký vůz učaruje vašim smyslům?