Vozy prémiové kvality si zaslouží špičkový servis

autoservis Praha 6

Majitelé značkových vozů Škoda a Volkswagen by měli zpozornět. Jejich auta se totiž s největší pravděpodobností řadí mezi top osobní automobily na trhu, a proto by jim jejich vlastníci měli věnovat náležitou péči. Kromě pravidelného servisu si vyberte také stabilního partnera, na něhož se obrátíte, kdykoliv bude vašeho plechového mazlíčka něco trápit. Pravidelná údržba, kontrola technického stavu i přezouvání pneumatik jsou samozřejmostí!

autoservis Praha 6Prodej a servis vozů v Praze

V Praze nyní můžete využívat služeb techniků, kteří kromě servisních úkonů nabízí též prodej nových vozů české Škodovky a modelů z německého koncernu Volkswagen. Mimo jiné najdete v jejich nabídce i ojeté vozy Škoda a skladová nebo předváděcí auta v zánovním stavu za výrazně nižší sumu. Pořiďte si nejnovější model Škoda Octavia či nestárnoucí klasiku v podobě osobního auta Volkswagen Golf.

Značkový autoservis Praha 6 se chlubí dlouholetou praxí i historií přesahující působení na trhu více jak 40 let. Tato společnost neustále rozšiřuje pole působnosti a služby zákazníkům vylepšuje dle potřeb. Proto lze využít chytré financování nových i starších vozů, půjčovnu nebo nákup originálních dílů a nezbytného příslušenství.

Škoda Citigo – auto do města

Osobní vozidla malých rozměrů jsou poptávána nejen pro jejich chytré funkce, ale též šetrnost k životnímu prostředí a mnoho výhod, které oceníte ve městě i na delších cestách. Favoritem v této kategorii zůstává vedle Škoda Fabia Combi rovněž moderní vůz Škoda Citigo s vyladěnými funkcemi a jednoduchým ovládáním. V neposlední řadě si užijete skvělé jízdní vlastnosti a dostatek prostoru.

Ani fanoušci německé kvality nezůstanou ochuzeni o cenově dostupná a bezpečná vozidla. Komfortní jízdu si můžete užít třeba v autě Volkswagen Sharan, který nabízí spolehlivý, bezpečný a zároveň úsporný provoz. Modelu konkuruje VW Tiguan se sportovními křivkami a moderními funkcemi. Ať už pořizujete nový vůz, chcete vysněné auto otestovat anebo sháníte prvotřídní služby a servis, najděte si i vy stabilního partnera, jenž vašemu automobilu dopřeje maximální luxus.