Fortrucks.cz – specialista pro vaše auťáky

servis nákladních vozidel v Brně

Něco se vám při sešlápnutí pedálu spojky nezdá? Připadá vám, že u vašeho trucku asi zlobí převodovka? Pak nastal ten nejvhodnější čas nasměrovat kola vozu do nejbližšího autoservisu. Pohybujete-li se po brněnských ulicích, zkuste zajet do Vídeňské, kde najdete Fortrucks.cz. Tam mají vše pod jednou střechou. Opravnu a údržbu nákladních vozů, dokonce i prodej nových či repasovaných náhradních dílů z vlastních skladů.

servis nákladních vozidel v Brně

Kvalitní technické vybavení

Potřeby zákazníků se zdají být nekonečné. Ten by měl zájem o běžnou kontrolu vozu, druhý potřebuje velkou generální opravu a další přivezl nákladní vůz po havárii. Díky kvalitnímu technickému vybavení může servis nákladních vozidel v Brně vyhovět téměř každému požadavku majitelů nákladních aut všech značek a typů. Prioritou společnosti Fortrucks je rychle a kvalitně odvedená práce v dohodnutém termínu za výhodnou cenu.

Náhradní díly poštou

Hledáte pro svůj porouchaný nákladní automobil novou převodovku, nápravu, startér či dokonce motor? A chtěli byste využít zásilkovou službu s dodáním do 24 hodin, abyste se nemuseli vyjma objednání o nic starat? Specialista na náhradní díly pro nákladní automobily Brno umí pro zákazníky díky široké sítě svých dodavatelů zajistit i toto. Nemá-li požadovaný díl momentálně skladem, obstará Vám ho do druhého dne. Vybrané náhradní díly si můžete objednat i výměnou. Zákazníci s větším objemem součástek určitě ocení zákaznické slevy, které společnost Fortrucks poskytuje.

Lepší komfort pro řidiče

Pohled do slunce při řízení vozu není nikdy nic příjemného. A se zavřenýma očima řídit nelze. Společnost Fortrucks nabízí řidičům sluneční clony pro nákladní automobily značky Tatra, které zabraňují oslnění sluncem a zároveň snižují přehřívání uvnitř kabiny, včetně volantu a sedadel. Tím zajistí lepší komfort pro řidiče.