Vozy prémiové kvality si zaslouží špičkový servis

Majitelé značkových vozů Škoda a Volkswagen by měli zpozornět. Jejich auta se totiž s největší pravděpodobností řadí mezi top osobní automobily na trhu, a proto by jim jejich vlastníci měli věnovat náležitou péči. Kromě pravidelného servisu si vyberte také stabilního partnera, na něhož se obrátíte, kdykoliv bude vašeho plechového mazlíčka něco trápit. Pravidelná údržba, kontrola technického stavu i přezouvání pneumatik jsou samozřejmostí! Pokračovat ve čtení „Vozy prémiové kvality si zaslouží špičkový servis“

Škoda Auto a zelená budoucnost

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto představila svou novou strategii GreenFuture, která by se měla stát trvale udržitelným rozvojem podniku. Hlavním cílem této strategie je vyrábět efektivní vozidla, která budou šetrná nejen k životnímu prostředí, ale také k samotné automobilce. Snahou Škoda Auto je snížit spotřebu energie a vody, ale zároveň zajistit i nižší emise škodlivých látek. A chce se v neposlední řadě podílet i na recyklaci, a to do roku 2018.

V posledních dnech je hlavním tématem hlavně nová Škoda Octavia. Dnes se však podíváme na model Škoda Fabia Greenline, což je jedna ze šetrných verzí, které má ve své nabídce mladoboleslavská automobilka. Škoda Auto se snaží investovat do ochrany životního prostředí průběžně a plánuje splnit cíle strategie do roku 2018. Již od roku 1991 automobilka investovala do trvale udržitelného využívání zdrojů na 10 miliard Kč.

Ekologická vozidla

V portfoliu společnosti by se měla objevovat vozidla, která byla vyrobena ekologickou cestou. Zároveň se bude snažit společnost docílit snížení spotřeby. Modely GreenLine a Green tec jsou aktuálními modely, které jsou v této kategorii momentálně nabízeny. Na trh má být uvedena varianta GreenLine také modelu Škoda Octavia a předpokládá se, že se bude jednat o nejvíce ekologickou Octavii všech dob. Spotřeba by měla být pouhých 3,4 litru nafty na 100 km.

Takovému autu se nebudete bát pořídit kvalitní alu kola a další vybavení. Protože to, co ušetříte na spotřebě paliva, můžete investovat do jeho designu. A to se určitě vyplatí.

Zelená budoucnost

Růstová strategie Škoda 2018 obsahuje také principy GreenFuture. Hlavním cílem je zajistit lepší hospodářské výsledky a současně snížit dopady na životní prostředí. Automobilka klade důraz také na snížení spotřeby zdrojů, které jsou v programu GreenFuture zakomponovány.

Mladoboleslavská automobilka se snaží také snížit spotřebu energie a vody, množství odpadu vznikajícího na jeden vůz a podobně. Snaží se vybudovat šetrné továrny, v nichž budou vznikat kvalitní, ale přitom ekologická vozidla.

Jestliže tedy plánujete nákup automobilu, ale ještě jste se nerozhodli. A jestliže je vaší prioritou ušetřit na spotřebě paliva, pak je Škoda Fabia GreenLine skvělou volbou. Využijte výkup vozů a nechte si vykoupit své staré auto a investujte do nového, ekologičtějšího vozidla.

Nová Škoda Octavia

Mladoboleslavská automobilka v únoru vydá do prodeje nové modely Škody Octavia. Tato třetí generace se podle předpokladů Škoda Auto stane bestsellerem. Škoda Octavia nadchne svým ojedinělým designem, který se nese v duchu elegance. Uvnitř vás potěší vysoká funkčnost a moderní bezpečnostní a komfortní systémy.
Pokračovat ve čtení „Nová Škoda Octavia“

V tuzemsku poklesla výroba vozidel

Samotná čísla napovídají o tom, že si automobilový průmysl v tuzemsku nevedl vůbec špatně. Ale ve srovnání s předchozím rokem 2011 výroba vozidel v České republice mírně poklesla. Díky této statistice mohou být zodpovězeny otázky týkající se takzvané „ekonomické krize“.
Pokračovat ve čtení „V tuzemsku poklesla výroba vozidel“