Což takhle doplnit vaše stávající podnikání o automyčku?

automyčky

Určitě jste si také všimli, že se u nás, ale i v okolních zemích, hojně rozrostly ve velkých i menších městech samoobslužné bezkontaktní automyčky. Díky jejich velké oblíbenosti u řidičů, nabízí potenciální podnikatelský úspěch. Není potřeba k nim mít žádné zaměstnance, zákazník, většinou řidič, si automobil umyje zcela sám bez potřeby pomoci nebo asistence majitele zařízení. To dovoluje mít svou hlavní činnost, a automyčku použít např. jako doplnění stávajícího podnikání. 

U nás můžete zvolit zařízení BKF, která jsou proslulá svou stoprocentní spolehlivostí i uživatelským komfortem. K automyčce je možné zvolit si mnoho doplňků, tak ji nadstandardně vybavit a vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Produkty BKF vznikají s myšlenkou na zisk těch, kteří si její produkty koupí.

Pro který typ se rozhodnout?

V nabídce BKF jsou různé automyčky. Jde hned o čtyři různé varianty:

  • Kontejnerové automyčky – ideální do míst s vysokou a střední intenzitou provozu, velmi se osvědčila s vyšším počtem mycích boxů. Celá technologie se nachází v technickém kontejneru. Zajišťuje vysoký komfort obslužnosti, zvláště v zimě. Lze u ní zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Ideální pro rozšíření již fungujícího podnikání.
  • Modulární automyčky – výborná alternativa výše uvedené myčky. Hodí se do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Co třeba postavit ji k autoopravně nebo čerpací stanici, kterou provozujete? Šetří místo, zabírá viditelně menší plochu, než myčka kontejnerová.
  • Portálové automyčky – díky portálu zaujme ty, kteří neradi používají samoobslužný systém. Zákazníci myček nejvíce volí rychlé bezkontaktní mytí, ale občas využijí pro kompletní vyčištění portálové myčky. Výborně se doplňují.
  • Automyčky BKF mono – malé, kompaktní a snadno obsluhovatelné zařízení, např. k přípravě nových vozů pro zákazníky, mytí aut po opravě i pro běžné mytí. Mytí probíhá při použití vysokého tlaku vody, teploty, prášku, polymeru, lesku a sušící látky.

Nechte si zhotovit nezávaznou cenovou nabídku na automyčku, která by byla plně dle vašich představ. Více na bkfcarwash.cz.