Sluneční clony do auta vám zajistí mnohem příjemnější cestování

sluneční clony

V teplých měsících se většina z nás neobejde při cestování vozem bez klimatizace a proti slunečních clon. Někteří se klimatizaci vyhýbají kvůli možnému nachlazení nebo ofouknutí zpocených zad či krku a jejich následnému zablokování, a tak jsou sluneční clony skvělým pomocníkem i v těchto případech. Kde však koupit typy, s nimiž budete spokojeni? Kvalitní sluneční clony do auta nabízí např. e-shop Vopi.

Sluneční clony podle značky vozidla

Pokud si koupíte univerzální proti sluneční clony do auta, v drtivé většině případů nedoléhají dobře, také neodpovídají velikosti oken, které chceme zastínit, ale často také bohužel nedrží dobře a musíme je opakovaně upevňovat. To se vám nestane, když si koupíte sluneční clony z webových stránek https://www.vopi.cz/proti-slunecni-clony-do-auta/. Tady si totiž můžete vybrat stínicí clony do auta podle typu vozidla.

Možná potřebujete sluneční clony Škoda Octavia.  V e-shopu Vopi koupíte např. sluneční clony Škoda Octavia III. 2013 – 2017 (combi) CHIKO, které jsou upevněné do kovového rámu. Výplň této protisluneční clony tvoří hrubá, černá textilie s viditelnými oky. Tato chrání celý vnitřek vozu včetně cestujících před nechtěnými slunečními paprsky i nepříjemným hmyzem. Proti sluneční clony se totiž upevňuje pomocí ocelových háčků, které se umístí na rám okna. Do těchto háčků se následně vloží sluneční clona.

Vybírejte clony pro mnoho značek vozidel

Kromě clon pro vůz Škoda Octavia si můžete na vopi.cz koupit i proti sluneční clony Audi, Ford, Hyundi, Nissan, Mercedes, Volkswagen, Toyota, Subaru a mnohé další. Budete jistě plně spokojeni s jejich kvalitou i funkčností.

Nezbývá, než navštívit webové stránky Vopi.cz a vybrat si proti sluneční clony přesně pro váš automobil. Stejně tak zde nakoupíte i autokoberce, autopotahy, vany a koberce do kufru vozu nebo autokosmetiku.