Pneumatiky starší deseti let nepoužívejte

Nejčastěji se můžete setkat, že autokluby provádí testy nových letních a zimních pneumatik. Ale rakouský autoklub ÖAMTC se odlišil od ostatních autoklubů a provedl ojedinělý test, kdy porovnával nové a staré pneumatiky. Testy ukázaly, že čím jsou pneumatiky starší, tím více klesá bezpečnost jízdy. Gumy, které jsou starší pěti let, začínají ztrácet na své kvalitě, což se může projevit na jízdních vlastnostech. V dnešním článku se podíváme na tento provedený test podrobněji.

Pokračovat ve čtení „Pneumatiky starší deseti let nepoužívejte“

Kupte si auto, aniž byste museli šetřit

Škudlíte každou korunu, abyste si mohli někdy v budoucnosti koupit nové auto? Na šetření zapomeňte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, potom šetří. První si splňte sen. Finančním řešením je úvěr na auto. V minulosti si lidé nechtěli úvěry brát, protože úroky byly vysoké, mzdy nízké, a tak často nemohli pokrýt své celkové měsíční náklady. Ale dnes je doba jiná a je to právě naopak.

Pokračovat ve čtení „Kupte si auto, aniž byste museli šetřit“

Nejvýhodnější úvěr na auto

Chcete si koupit ojeté či nové vozidlo, ale nemáte našetřené vlastní finanční prostředky? Nechtějí vám v bance poskytnout úvěr na auto? Nezoufejte, je tu společnost Nejlepší autopůjčka, která se specializuje na poskytování úvěrů na ojetá i nová vozidla. Úvěr na auto je rychlý, snadný a navíc si o něj můžete zažádat prostřednictvím internetu. Již nemusíte nikam chodit. Úvěr na auto je poskytován až na 300 000 Kč a za tuto částku už se dá koupit slušné vozidlo. Nemusíte se obávat nepříjemných dotazů, nebo prověřování vaší finanční historie, jak je tomu například v bance.

Půjčka na auto schválená do 15 minut

Pokud odešlete přes internet žádost o půjčku, můžete se těšit na odpověď, zda je vám půjčka na auto schválena či nikoliv, do 15 minut. Akontace je už od 0 % a dobu splácení můžete prodloužit až na 48 měsíců. Zvolíte si ji dle své aktuální finanční situace. Půjčka na auto po vás vyžaduje při sjednávání pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. Nerozlišuje věkovou kategorii, ani měsíční příjem. Dokonce je tato půjčka na auto ideální i pro zaměstnance ve zkušební době, ba dokonce i pro lidi s nízkou bonitou. Auto si tak dnes mohou pořídit například studenti či důchodci.

Kde najít dobrá ojetá vozidla?

Chcete-li si koupit ojeté vozidlo, pak se obraťte na autobazary v Praze či Brně. Na auto esa v rukávu skrývají velké autobazary, které mají pověst stabilní společnosti v celé střední Evropě. Vsaďte na kvalitu, nikoliv na kvantitu. Můžete se těšit na profesionální přístup zaměstnanců, skvělé ceny ojetých vozidel a také na další služby, které k prodeji aut náleží. Již nemusíte chodit pěšky, jezděte autem.